Lupa Levenhuk Zeno Gem M5

Kód: 70436
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
3,80 € 3,17 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Možnosti doručenia
Lupa Levenhuk Zeno Gem M5 je vrecková rozkladacia lupa, ktorá má kompaktné rozmery a nízku hmotnosť. Je vhodná na čítanie drobného písma, prezeranie detailov na obrázkoch alebo na skúmanie chýb na tkaninách, nábytku či šperkoch. Disponuje možnosťou zväčšenia až 40 x. Môžete ju využívať ako lupu na čítanie alebo lupu na vyšívanie ale uplatnenie si nájde aj pri klenotníckych prácach či oprave hodiniek.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Lupa Levenhuk Zeno Gem M5


LED osvetlenie. Zväčšenie: 40 x.

Lupa Levenhuk Zeno Gem M5 je vrecková rozkladacia lupa, ktorá má kompaktné rozmery a nízku hmotnosť. Je vhodná na čítanie drobného písma, prezeranie detailov na obrázkoch alebo na skúmanie chýb na tkaninách, nábytku či šperkoch. Disponuje možnosťou zväčšenia až 40 x. Môžete ju využívať ako lupu na čítanie alebo lupu na vyšívanie ale uplatnenie si nájde aj pri klenotníckych prácach či oprave hodiniek.
Lupa Levenhuk Zeno Gem M5
Lupa Levenhuk Zeno Gem M5Lupa je vybavená osvetlením, ktoré tvoria LED diódy umiestnené v spodnej časti šošovky a produkujú jasné a rovnomerné osvetlenie pokrývajúce celú pracovnú oblasť. Zdrojom napájania sú 3 batérie LR927, ktoré sú súčasťou balenia. Telo lupy na čítanie so svetlom tvorí kombinácia plastu a kovu, takže je pomerne odolná voči náhodným mechanickým nárazom. Optika je vyrobená z vysoko kvalitného optického plastu a zaisťuje ostrý a jasný obraz.


Lupa Levenhuk Zeno Gem M5
Lupa Levenhuk Zeno Gem M5Vlastnosti:
- Kvalitná lupa na čítanie
- Lacná lupa Levenhuk
- Lupa so svetlom (LED diódy)
- Zväčšenie až 40x

Obsah sady:
- Lupa Levenhuk Zeno Gem M5
- Batérie LR927 (3 ks)
- Záručný list

*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné, stolné, náhlavné, vreckové a iné lupy
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.06 kg
? Materiál optiky: optický plast
Materiál tela: plastik, kov
? Zväčšenie: 40 x
Ďalšie vlastnosti: Osvetlenie - 2 LED
Konštrukcia: Skladacia
Lupa s osvetlením: Áno
Možnosti použitia: Opravy hodiniek / klenotnícke práce
Napájanie: 3 batérie LR927 (v sade)
Napájanie lupy: Batéria
Osvetlenie: LED
Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Priemer šošovky: 25 mm
S osvetlením: Áno

Prezentačné video CZJ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

logo Levenhuk

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 Misia spoločnosti

Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvýšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia

Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

 Levenhuk produkty

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Discovery by Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk Labzz pre deti

 Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelávacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description