Lupa na krk Levenhuk Zeno Vizor N2

Kód: 69675
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
11 € 9,17 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Možnosti doručenia
Lupa na krk so svetlom Levenhuk Zeno Vizor N2, ktorá sa dodáva s popruhom na zavesenie na krk a stolným statívom. Táto lupa na čítanie so svetlom je veľmi užitočná pomôcka pri práci aj v domácnosti. Najvyššie využitie má pri práci, ktorá si vyžaduje vysoký stupeň presnosti ako je napríklad - čítanie drobného písma, vyšívanie, skúmanie drobných obrázkov a práca s drobnými súčiastkami. To všetko bude s lupou na zavesenie na krk Levenhuk Zeno Vizor N2, jednoduchšie a pohodlnejšie, za perfektnú cenu!

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Lupa na krk Levenhuk Zeno Vizor N2


LED osvetlenie. Pohodlný stojan. Zväčšovanie: 2,5x/5x
Lupa na krk so svetlom Levenhuk Zeno Vizor N2, ktorá sa dodáva s popruhom na zavesenie na krk a stolným statívom. Táto  lupa na čítanie so svetlom je veľmi užitočná pomôcka pri práci aj v domácnosti. Najvyššie využitie má pri práci ktorá si vyžaduje vysoký stupeň presnosti ako je napríklad - čítanie drobného písma, vyšívanie, skúmanie drobných obrázkov a práca s drobnými súčiastkami. Toto všetko bude s lupou so svetlom na vyšívanie Levenhuk Zeno Vizor N2, jednoduchšie a pohodlnejšie!

Lupa na krk Levenhuk Zeno Vizor N2
Lupa na krk Levenhuk Zeno Vizor N2

Veľký priemer hlavnej šošovky Vám umožňuje pokryť naraz veľkú oblasť a pracovať súčasne s mnohými malými objektmi. Hlavná šošovka vám ponúka 2,5-násobné a doplnková šošovka  5-násobné zväčšenie. Lupa na čítanie pre slabozrakých Levenhuk Zeno N2, je vybavená integrovaným LED osvetlením, ktoré Vám umožňuje pracovať aj pri slabom prírodnom alebo umelom svetle. Vďaka statívu, môžete mať obe ruky voľné a vykonávať zložitejšie úkony.

Lupa na krk Levenhuk Zeno Vizor N2
Lupa na krk Levenhuk Zeno Vizor N2

Vlastnosti:
  • - Lupa s popruhom na zavesenie na krk a statívom
  • - Bifokálna šošovka
  • - Zväčšenie 2,5x a 5x
  • - LED osvetlenie

Súprava obsahuje:
  • - Lupa na krk Levenhuk Zeno Vizor N2 s popruhom na zavesenie na krk a statívom
  • - Návod na použitie
  • - Záručný list

*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Dodatočné parametre

Kategória: Lupy do ruky
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.23 kg
? Materiál optiky: optický plast
? Zväčšenie: 2,5x a 5x
Konštrukcia: Na statíve, plast
Lupa s osvetlením: Áno
Napájanie: 3 batérie AAA (nie je súčasťou sady)
Napájanie lupy: Batéria
Podsvietenie: 2 biele LED osvetľovacie diódy
Priemer prídavnej šošovky: 25mm
Priemer šošovky: 100mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

logo Levenhuk

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 Misia spoločnosti

Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvýšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia

Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

 Levenhuk produkty

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Discovery by Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk Labzz pre deti

 Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelávacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description