Ručná lupa Levenhuk Zeno Multi ML13 2 x, 3 x a 4 x

Kód: 72606
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
14,50 € 12,08 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Možnosti doručenia
Lupa na čítanie Levenhuk Zeno Multi VM 13, obsahuje tri zobrazovacie ručné lupy v jednej súprave. Lupy sa od seba líšia zväčšením a priemerom. Malé zväčšenie a veľký priemer je skvelá voľba pre čítanie a veľké zväčšenie a malá pozorovaná oblasť sú vhodné pre pozorovanie malých predmetov, takže môžete ktorúkoľvek z nich použiť na riešenie konkrétnej úlohy.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Lupa Levenhuk Zeno Multi VM 13

Sada troch lúp s rôznym zväčšením a priemermi. LED osvetlenie. Priblíženie: 2/3/4 x

Lupa na čítanie Levenhuk Zeno Multi VM 13 obsahuje tri zobrazovacie ručné lupy v jednej súprave. Lupy sa od seba líšia zväčšením a priemerom. Malé zväčšenie a veľký priemer je skvelá voľba pre čítanie a veľké zväčšenie a malá pozorovaná oblasť sú vhodné pre pozorovanie malých predmetov, takže môžete ktorúkoľvek z nich použiť na riešenie konkrétnej úlohy.


Lupa Levenhuk Zeno Multi ML13
Lupa Levenhuk Zeno Multi ML13

Lupa so svetlom  Levenhuk Zeno Multi VM 13 je ideálnym a dokonalým spoločníkom pre študovanie textov písaných drobným písmom, študovanie obrazov, fotografií rytín a máp. Táto sada lúp je skvelou pomôckou pre oceňovanie šperkov, techniky alebo tvorbu modelov, k čomu vám pomôže aj LED osvetlenie. Táto lupa na čítanie pre slabozrakých vám dokonalo poslúži v práci i doma. 


Lupa Levenhuk Zeno Multi ML13
Lupa Levenhuk Zeno Multi ML13Charakteristické vlastnosti:
- Tri lupiny v jednej sade
- Klasický ručný dizajn
- Použiteľný výber zväčšenia a priemeru šošovky
- Osvetlenie: LED svetlá (2 kusy)


Obsah súpravy:
- Ručné lupy - 3 kusy
- Užívateľská príručka a celoživotná záruka


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*


Dodatočné parametre

Kategória: Lupy do ruky
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.56 kg
? Materiál optiky: optický plast
Materiál rukoväte: plast
Materiál tela: plast
? Zväčšenie: 2/3/4
Ďalšie vlastnosti: Tri lupiny v jednej sade
Lupa s osvetlením: Áno
Možnosti použitia: Čítanie / vyhľadávanie
Napájanie: 3 batérie AAA (pre každú lupu, nie sú súčasťou dodávky)
Napájanie lupy: Batérie
Osvetlenie: LED
Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Priemer šošovky: 90/75/65
S osvetlením: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

logo Levenhuk

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 Misia spoločnosti

Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvýšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia

Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

 Levenhuk produkty

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Discovery by Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk Labzz pre deti

 Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelávacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description