Ručná lupa Levenhuk Zeno Multi ML9 3 x, 10 x a 16 x

Kód: 72604
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
13,60 € 11,33 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
9.6.2023
Možnosti doručenia
Lupa Levenhuk Zeno Multi ML9 je ideálnou pomôckou pri študovaní malých predmetov alebo pri čítaní textov napísaných drobným písmom. Vďaka svojim kompaktným rozmerom je ľahko prenosná a praktická pri používaní. Skvelá lupa na čítanie je vybavená troma vymeniteľnými šošovkami a LED osvetlením. Tri vymeniteľné šošovky s rôznymi priemermi (65/50/37 mm) sú vyrobené z kvalitného optického plastu a ponúkajú rôzne hodnoty zväčšenia: 3 x, 10 x a 16 x.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Lupa Levenhuk Zeno Multi ML9


Tri lupy v jednej. Vymeniteľné šošovky a LED osvetlenie. Zväčšenie: 3/10/16 x.

Lupa Levenhuk Zeno Multi ML9 je ideálnou pomôckou pri študovaní malých predmetov alebo pri čítaní textov napísaných drobným písmom. Vďaka svojim kompaktným rozmerom je ľahko prenosná a praktická pri používaní. Skvelá lupa na čítanie je vybavená troma vymeniteľnými šošovkami a LED osvetlením. Tri vymeniteľné šošovky s rôznymi priemermi (65/50/37 mm) sú vyrobené z kvalitného optického plastu a ponúkajú rôzne hodnoty zväčšenia: 3 x, 10 x a 16 x.


Lupa Levenhuk Zeno Multi ML9
Lupa Levenhuk Zeno Multi ML9

Vďaka optickým vlastnostiam môžete túto lupu so svetlom využiť pri oprave drobných technických položiek, k čítaniu alebo vyšívaniu, študovaniu umeleckých diel alebo k oceňovaniu mincí. LED osvetlenie je inštalované do rukoväte a zaisťuje rovnomerné osvetlenie celej pracovnej oblasti pod šošovkou. Zdrojom napájania sú 3 batérie typu AAA, ktoré je však nutné zakúpiť samostatne. Lupa s osvetlením je vyrobená z plastu, vďaka čomu má nízku hmotnosť a jednoduchú manipuláciu. Plastová pogumovaná rukoväť zaisťuje pohodlné a bezpečné uchopenie.


Lupa Levenhuk Zeno Multi ML9
Lupa Levenhuk Zeno Multi ML9Vlastnosti:
- Tri vymeniteľné šošovky
- Zväčšenie: 3x/10x/16x
- Osvetlenie: LED svetlá (2 kusy)

- Napájanie batériami
- Kvalitná lupa na čítanie Levenhuk
- Cenovo lacná lupa s osvetlením


Obsah sady:
- Vymeniteľné šošovky – 3 kusy
- Ergonomická rukoväť
- Užívateľská príručka a celoživotná záruka


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Dodatočné parametre

Kategória: Lupy do ruky
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.2 kg
? Materiál optiky: optický plast
Materiál rukoväte: pogumovaný plast
Materiál tela: plast
? Zväčšenie: 3 x /10 x /16 x
Ďalšie vlastnosti: Vymeniteľné šošovky
Lupa s osvetlením: Áno
Možnosti použitia: Čítanie / vyhľadávanie
Napájanie: 3 batérie AAA (nie sú súčasťou balenia)
Napájanie lupy: Batéria
Osvetlenie: LED
Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Priemer šošovky: 65/50/37 mm
S osvetlením: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

logo Levenhuk

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 Misia spoločnosti

Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvýšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia

Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

 Levenhuk produkty

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Discovery by Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk Labzz pre deti

 Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelávacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description