Ručná lupa Levenhuk Zeno Read ZR16

Kód: 74100
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
14 € / ks 11,67 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Možnosti doručenia
Táto lupa so svetlom Levenhuk Zeno Read ZR16, je dokonalým optickým nástrojom s 2-násobným zväčšením určeným pre štúdium konceptov, máp, plánov, grafiky a textov písaných malým písmom. Táto lupa na čítanie je verným pomocníkom všetkých archivárov, študentov, výskumných pracovníkov univerzitných profesorov a kohokoľvek, kto pracuje s dokumentmi a obrázkami. Lupa je vhodná pre domáce použitie a tiež napríklad pre prehliadanie fotografických albumov.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Lupa Levenhuk Zeno Read ZR16


Zväčšenie: 2x. Priemer objektívu: 108х63 mm. LED osvetlenie
Táto lupa so svetlom Levenhuk Zeno Read ZR16, je dokonalým optickým nástrojom s 2-násobným zväčšením určeným pre štúdium konceptov, máp, plánikov, grafiky a textov písaných malým písmom. Táto lupa na čítanie je verným pomocníkom všetkých archivárov, študentov, výskumných pracovníkov univerzitných profesorov a kohokoľvek, kto pracuje s dokumentmi a obrázkami. Lupa je vhodná pre domáce použitie a tiež napríklad pre prehliadanie fotografických albumov. 

Lupa Levenhuk Zeno Read ZR16
Lupa Levenhuk Zeno Read ZR16
Šošovka tohto zväčšovacieho skla na čítanie, obdĺžnikový tvar. Kvôli perfektnému osvetleniu LED s nastaviteľným jasom, ktoré je umiestnené vedľa šošovky, budete môcť pracovať aj v tmavých miestnostiach čo zdokonalí vašu prácu. Osvetlenie je napájané štandardnými batériami (nutné zakúpiť samostatne).

Lupa Levenhuk Zeno Read ZR16
Lupa Levenhuk Zeno Read ZR16Funkcie:
- Obdĺžniková šošovka
- Zväčšenie 2 x
- LED osvetlenie s možnosťou nastavenia jasu
- Napájanie batériami
- Skladacia rukoväť


Obsah súpravy:
- Lupa
- Púzdro
- Čistiaca handrička
- Užívateľská príručka

*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*


Dodatočné parametre

Kategória: Lupy do ruky
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.22 kg
? Materiál optiky: optický plast
Materiál rukoväte: plast
? Zväčšenie: 02.10.2022
Konštrukcia: Plast
Lupa s osvetlením: Áno
Napájanie: 3 batérie AAA (nie sú súčasťou balenia)
Napájanie lupy: Batéria
Podsvietenie: LED
Prídavné funkcie: 5 x LED, možnosť nastavenia jasu, skladacia rukoväť
Priemer šošovky: 108 x 63mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

logo Levenhuk

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 Misia spoločnosti

Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvýšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia

Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

 Levenhuk produkty

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Discovery by Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk Labzz pre deti

 Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelávacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

your-image-description