your-image-description

SWISSTEN MagStick wireless nabíjačka pre Apple iPhone (kompatibilná s MagSafe)

Kód: 22055530
17 € 14,17 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.2.2023
Možnosti doručenia
Bezdrôtová nabíjačka SWISSTEN MagStick na dobíjanie Iphone 12 a novších modelov, ktoré sú kompatibilné s MagSafe. Výkon nabíjačky je 15W. Balené v blistri SWISSTEN.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

SWISSTEN MagStick wireless nabíjačka pre Apple iPhone (kompatibilná s MagSafe)S bezdrôtovou nabíjačkou SWISSTEN MagStick je nabíjanie vášho mobilu veľmi jednoduché. Ideále rozmiestnené magnety prichytia váš  iPhone od modelového radu 12 a novších. Tým sa maximálne zefektívni nabíjanie a váš smartfón sa bude dobíjať výkonom až 15W. Wireless nabíjačka SWISSTEN MagStick udržiava kompatibilitu s nabíjaním Qi. Ak použijete púzdro SWISSTEN Clear Jelly MagStick, môžete využiť magnetické zarovnanie od iPhone 8. Vďaka silným magnetom bude nabíjačka vždy pevne držať váš iPhone na svojom mieste. Preto ju môžete používať bez prerušenia nabíjania na rozdiel od iných bezdrôtových nabíjačiek napr. pri počúvaní hudby, hraní hier, surfovaní po internete atď. Nabíjačka ma 1,5m dlhý kábel, preto budete mať dostatok priestoru na používanie telefónu aj počas nabíjania. 


SWISSTEN MagStick wireless nabíjačka pre Apple iPhone (kompatibilná s MagSafe)

Vlastnosti:

- Bezdrôtová nabíjačka SWISSTEN MagStick wireless

- Vhodná pre Apple iPhone od radu 12 a novších

- Kompatibilná s MagSafe

- Dobíja výkonom 15 w

- Dĺžka kábla 1,5mDodatočné parametre

Kategória: MagSafe nabíjačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.06 kg
Typ: Bezdrôtová nabíjačka
Vstup: DC 5V/2A, DC 9V/2A, DC 12V/1,5A
Výstup: 5W/7,5W/10W/15W
Dĺžka kábla: 1,5m
Výkon: 15 W
Farba: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×
your-image-description