Textilný dátový kábel Swissten USB-C / LIGHTNING 1,2 M - šedý

Kód: 71525202
6 € 5 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2022
Možnosti doručenia
Dátový kábel Swissten USB-C/Lightning 1,2 m s kvalitným textilným opletením. Keďže kábel disponuje dĺžkou 1,2m je vhodný do auta, na stôl v kancelárii alebo na nočný stolík. Kábel je zosilnený a prenesie tak väčší prúd (až 3A) a taktiež zvládne aj rýchly prenos dát 480 Mb/s, preto je vhodný na rýchle nabíjanie smartfónov s technológiou Power Delivery. Balené v blistri Swissten..

Detailné informácie

Podrobný popis

Textilný dátový kábel Swissten USB-C / LIGHTNING 1,2 M  - šedý


Dátový kábel Swissten USB-C/Lightning 1,2 m s kvalitným textilným opletením. Keďže kábel disponuje dĺžkou 1,2m je vhodný do auta, na stôl v kancelárii alebo na nočný stolík. Kábel je zosilnený a prenesie tak väčší prúd (až 3A) a taktiež zvládne aj rýchly prenos dát 480 Mb/s, preto je vhodný na rýchle nabíjanie smartfónov s technológiou Power Delivery. Balené v blistri Swissten.


Textilný dátový kábel Swissten USB-C / LIGHTNING 1,2 M  - šedý

Technické parametre: 
- Hrúbka kábla: sa skladá:
- z dvoch pocínovaných medených vodičov, kde každý 22 AWG 70/0,01 (to znamená, že každý vodič má 70 prameňov tenkých 0,01 mm, (napr originálny kábel Apple MD818 má 37 prameňov s hrúbkou 0,08 mm) + vonkajší plášť TPE (mäkký plast).
- dva pocínované medené dátové pramene, kde každý 28 AWG-12 + vonkajší plášť TPE (mäkký plast)
Kryt konektora- materiál: eloxovaný hliník. Eloxovanie je druh chemicko-tepelnej povrchovej úpravy výrobkov z hliníka. Spočíva vo vytvorení ochrannej vrstvy oxidu hliníka na upravovanom povrchu.Táto upravená vrstva už ďalej neoxiduje, a tým chráni aj samotný hliník pred oxidáciou, takže výrobky s takouto úpravou sú chranené aj pred poveternostnými vplyvmi.

Textilný dátový kábel Swissten USB-C / LIGHTNING 1,2 M  - šedý
Vlastnosti:
✓ Textilný dátový kábel USB_C/Lightning
✓ Dĺžka kábla 1,2m 
✓ Zosilnený, prenesie väčší prúd až 3A
✓ Rýchly prenos dát 480 Mb/s
✓ Rýchle nabíjanie smartfónov s technológiou Power Delivery
✓ Farba kábla šedá


Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjací kábel s USB-C/Lightning
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.05 kg
? Dĺžka kábla: 1,2 m
Farba kábla: Sivá
Vstupný konektor kábla: USB-C
Výstupný konektor kábla: Lightning
Materiál kábla: Textil
Balené v blistri Swissten: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×