Dátový kábel Swissten USB/MICRO USB - biely 1,2M (ECO)

Kód: 71504300ECO
8,90 € / ks 7,42 € bez DPH
Skladom (>100 ks)
Môžeme doručiť do:
9.10.2023
Možnosti doručenia
Kvalitný dátový kábel od spoločnosti SWISSTEN s koncovkami USB / Micro USB v čiernej farbe v ekologickom balení. Pevný a bezpečný kábel. Takéto prepojenie môžete využiť na širokú elektroniku. Dĺžka kábla je 1,2 metra. Dĺžka konektora je 6,5mm. Balené v blistri SWISSTEN.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Dátový kábel Swissten USB/MICRO USB - biely 1,2M (ECO)


Kvalitný dátový kábel pre nabíjanie smartfónov a inej elektroniky. Kábel je zosilnený prenesie väčší prúd až 3A. Disponuje koncovkami USB / Micro USB, kde sú na konci kábla je spevnený. Takéto prepojenia môžete využiť aj na prenos dát. Celková dĺžka kábla je 1,5 metra. Materiál kábla je z TPU gumy. Bezpečné a spoľahlivé nabíjanie / prenos dát. Balené v blistri SWISSTEN.

Dátový kábel USB / MICRO USB v ekologickom balení

EKO balenie
Balenie s týmto označením je plne ekologické a šetrné voči prírodnému prostrediu. Krabička od tovaru je kompletne vyrobená z recyklovaného papiera, ktorý sa ďalej recykluje. Čo v praxi znamená, že výrazne znižuje ekologické stopy v minimalistickom dizajne balenia, ktoré verne kopíruje veľkosť daného produktu.

Dátový kábel TPU SWISSTEN USB / MICRO USB s dĺžkou 1,2 metra


Kľúčové vlastnosti:
- Kvalitný dátový kábel SWISSTEN
- Dĺžka kábla 1,2 metra
- Ekologické balenie
- Farba biela
- Materiál z gumy
- Na konci spevnené 
- Koncovky USB / MICRO USB

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjací kábel s USB/Micro USB
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.03 kg
Farba: Čierna
? Dĺžka kábla: 1,5 m
Vstupný konektor: Usb
Výstupný konektor: Micro-USB
Typ: Prepojovací kábel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×
your-image-description