Dátový kábel Swissten USB / USB-C 1,0 M - biely

Kód: 71505531
4 € 3,33 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2022
Možnosti doručenia
Kvalitný dátový kábel od spoločnosti SWISSTEN s koncovkami USB / USB-C. Pevný a bezpečný kábel. Takéto prepojenie môžete využiť na širokú elektroniku. Dĺžka kábla je 1,0 metra. Balené v blistri SWISSTEN.


Detailné informácie

Podrobný popis

Dátový kábel Swissten USB / USB-C 1,0 M - biely


Kvalitný dátový kábel pre nabíjanie smartfónov a inej elektroniky. Disponuje koncovkami USB / USB-C, kde sú na konci kábla drážky pre dobrú manipuláciu. Takéto prepojenia môžete využiť aj na prenos dát. Celková dĺžka kábla je 1,0 metra. Materiál kábla je z TPU gumy. Bezpečné a spoľahlivé nabíjanie / prenos dát. Balené v blistri SWISSTEN.

Dátovy kábel Swissten USB / USB-C 1,0 M - bielyKľúčové vlastnosti:

- Kvalitný dátový kábel SWISSTEN
- Dĺžka kábla 1 meter
- Materiál z gumy
- Drážky pre pevné uchytenie
- Koncovky USB / USB-C

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjací kábel s USB/USB-C
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.04 kg
Farba: Biela
? Dĺžka kábla: 1 m
Vstupný konektor: Usb
Výstupný konektor: USB-C
Typ: Prepojovací kábel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×