Dátový kábel Swissten USB / USB-C 3.1 - biely 1,5 M (7mm)

Kód: 71504400
5,80 € / ks 4,83 € bez DPH
Skladom (>100 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2023
Možnosti doručenia
Kvalitný dátový kábel od spoločnosti SWISSTEN s koncovkami USB / USB-C 3.1 v bielej farbe. Pevný a bezpečný kábel. Takéto prepojenie môžete využiť na širokú elektroniku. Dĺžka kábla je 1,5 metra. Dĺžka konektora je mm. Balené v blistri SWISSTEN.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Dátový kábel Swissten  USB / USB-C 3.1 - biely 1,5 M (7mm)


Kvalitný dátový kábel pre nabíjanie smartfónov a inej elektroniky. Disponuje koncovkami USB / USB-C 3.1, kde sú na konci kábla je spevnený. Takéto prepojenia môžete využiť aj na prenos dát. Celková dĺžka kábla je 1,5 metra. Materiál kábla je z TPU gumy. Bezpečné a spoľahlivé nabíjanie / prenos dát. Balené v blistri SWISSTEN. 

Dátovy kábel Swissten  USB / USB-C 3.1 - biely 1,5 M (7mm)


Kľúčové vlastnosti:
- Kvalitný dátový kábel SWISSTEN
- Dĺžka kábla 1,5 metra
- Farba biela
- Materiál z gumy
- Na konci spevnené drážky
- Koncovky USB / USB-C 3.1

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjací kábel s USB/USB-C
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.04 kg
Farba: Biela
? Dĺžka kábla: 1,5 m
Vstupný konektor: Usb
Výstupný konektor: USB-C
Typ: Prepojovací kábel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×
your-image-description