Textilný dátový kábel Swissten USB / USB-C 1,2 M - strieborný

Kód: 71521203
7,50 € / ks 6,25 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024
Možnosti doručenia
Kvalitný dátový kábel SWISSTEN s koncovkami USB / Micro USB s kvalitným textilným opletením. Vďaka dĺžke 1,2m je vhodný na všestranné nabíjanie, či ste domá, v práci alebo nabíjate z powerbanky. Konektory sú chránené eloxovaným hliníkom. Kábel je posilnený a zvládne tak preniesť väčší prúd (až 3A) a zvládne aj rýchly prenos dát 480 Mb/s. Balené v blistri SWISSTEN. 


Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Textilný dátový kábel Swissten USB / USB-C 1,2 M - strieborný


Kvalitný dátový kábel od spoločnosti SWISSTEN s koncovkami USB / Micro USB s kvalitným textilným opletením a kovovými krytmi na konektory. Vďaka dĺžke 1,2m je vhodný pre každodenné nabíjanie, či nabíjate doma, v kancelárií alebo z powerbanky.Samotný kábel je zosilnený a prenesie tak väčší prúd (až 3A) a zvládne aj rýchly prenos dát 480 Mb/s. Spracovanie je na vysokej úrovní čo značí aj jeho životnosť. Životnosť kábla v ohybe je viac ako 10000 ohybov. Kovový kryt konektora je odolnejší proti mechanickému poškodeniu ako iné bežné plastové kryty.

Textilný kábel s rýchlym nabíjaním 3A

Technické parametre:
- Hrúbka kábla - dva pocínované medené vodiče, kde každý 22 AWG 70/0,01 (to znamená, že každý vodič má 70 prameňov tenkých 0,01 mm, (napr originálny kábel Apple MD818 má 37 prameňov s hrúbkou 0,08 mm) + vonkajší plášť TPE (mäkký plast)
- Dva pocínované medené dátové pramene, kde každý 28 AWG-12 + vonkajší plášť TPE (mäkký plast)
- Kryt konektora - materiál: eloxovaný hliník Eloxovanie čiže anodizácia je druh chemicko-tepelnej povrchovej úpravy výrobkov z hliníka (skratka Elektrolytická Oxidácia hliníka). Spočíva vo vytvorení ochrannej vrstvy oxidu hliníka na upravovanom povrchu.
Textilný dátový kábel s inteligentným čipom

Táto vrstva už ďalej neoxiduje, a tým pred oxidáciou chráni aj samotný hliník. Používa sa napríklad v leteckej (aj automobilovej) výrobe ale najčastejšie v prípadoch, kde je hliník použitý v exteriéri, napr. pri hliníkových oknách atď. Výhodou je, že po vytvorení tenučkej vrstvy je materiál chránený proti poveternostným vplyvom.


Vlastnosti:
✓ Kvalitný dátový kábel SWISSTEN s textilným povrchom
✓ Dĺžka kábla 1,2 metra
✓ Farba strieborná
Materiál textil
✓ Na konci spevnené 
✓ Koncovky USB / MICRO USB

✓ Kryt konektoru Eloxovaný hliník
 Chráni zariadenia proti prebitiu a poškodeniu batérie
✓ Rýchly prenos dát 480 Mb/s a silný prúd až 3A.

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjací kábel s USB/USB-C
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.05 kg
Farba: Strieborná
Vstupný konektor: Usb
Výstupný konektor: Micro-USB
Typ: Prepojovací kábel
Dĺžka kábla: 1,2 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×
your-image-description