your-image-description

Ochranné tvrdené sklo Swissten Apple iPhone 14 RE 2,5D

Kód: 74517929
5 € 4,17 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.2.2023
Možnosti doručenia
Spodná vysoko adhezívna časť s tenkou silikónovou vrstvou, ktorá výrazne zjednoduší aplikáciu. Sklo je ošetrené špeciálnou oleofóbnou vrstvou - vysoká citlivosť. Tvrdosť 9H. Hrúbka 0,3mm. Zaoblené hrany

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Ochranné tvrdené sklo Swissten Apple iPhone 14  RE 2,5D


Ochranné temperované sklo Swissten Apple iPhone 14  bolo navrhnuté tak, aby bolo kompatibilné s akýmkoľvek druhom puzdier a zároveň maximálne chránilo Smartphone. Sklo je opatrené špeciálnou oleofóbnou vrstvou, vďaka ktorej nezanecháva odtlačky prsta. Spodná, vysoko adhezívna časť s tenkou silikónovou vrstvou, ktorá výrazne zjednoduší aplikáciu. Hrúbka 0,3 mm chráni displej, zároveň umožňuje 100% funkčnosť dotyku.


Ochranné tvrdené sklo Swissten Apple iPhone 14  RE 2,5D


Vlastnosti:
- Oleofóbna vrstva bráni zanechávaniu odtlačkov prstov
- Jednoduchá aplikácia na telefón
- Kompatibilný so všetkými krytmi
- Lepenie po celej ploche skla
- 98% priehľadnosť
- Hrúbka 0,3 mm


Ochranné sklo 2,5 D je označenie typu skla, ktoré nechráni cely povrch displeja.

Balené v blistri SWISSTEN. 


Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné sklo Apple iPhone 14
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.03 kg
Trieda skla: Nižšia
Farebný rámik: Nie
Model telefónu: iPhone 14
Značka telefónu: Apple
Tvrdosť skla: 9H
Hrúbka skla: 0,3 mm
Oleofóbna vrstva: Áno
3D ochrana: Nie
Hmotnosť: 0,03 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×
your-image-description