Ochranné sklo SWISSTEN 3D ULTRA Samsung A202 GALAXY A20e - čierny rámik

Kód: 64701825
9,95 € 8,29 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
11.10.2022
Možnosti doručenia
Najkvalitnejšie ochranné sklo, od výrobcu Swissten Ultra Durable 3D na Samsung A202 GALAXY A20e, je unikátne vďaka svojej hrúbke len 0.2mm. Temperované sklo, ktoré je jedno z najtenších skiel na trhu v súčasnej dobe. Napriek tomu, tvrdosť skla 9H zaručuje prvotriednu ochranu. 3D zaoblené hrany a lepidlo po celej ploche skla, to zaručí dokonalú priľnavosť na celej ploche smartfónu. Tvrdené sklo s hrúbkou 0,2mm, chráni displej a zároveň umožnuje 100% funkčnosť dotyku. Lacné a kvalitné ochranné sklo Samsung, od českého výrobcu SWISSTEN. Neodporúčame používať s puzdrami, ktoré zasahujú príliš blízko skla. Môžu spôsobiť jeho odlepenie. Doporučuje sa, používať s puzdrami s nižším lemom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najkvalitnejšie ochranné sklo, od výrobcu Swissten Ultra Durable 3D na Samsung A202 GALAXY A20e, je unikátne vďaka svojej hrúbke len 0.2mm. Temperované sklo, ktoré je jedno z najtenších skiel na trhu v súčasnej dobe. Napriek tomu, tvrdosť skla 9H zaručuje prvotriednu ochranu. 3D zaoblené hrany a lepidlo po celej ploche skla, to zaručí dokonalú priľnavosť na celej ploche smartfónu. Tvrdené sklo s hrúbkou 0,2mm, chráni displej a zároveň umožnuje 100% funkčnosť dotyku. Lacné a kvalitné ochranné sklo Samsung, od českého výrobcu SWISSTEN. Neodporúčame používať s puzdrami, ktoré zasahujú príliš blízko skla. Môžu spôsobiť jeho odlepenie. Doporučuje sa, používať s puzdrami s nižším lemom.


Vlastnosti:
- Ochranné temperované sklo Swissten na Samsung A202 GALAXY A20e
- Ochrana celého displeja
- Zaoblené hrany
- Tvrdosť skla 9H
- Lepenie po celej ploche skla
- Chráni displej až k okrajom
- 98% priehľadnosť
- Oleofóbna vrstva
- Hrúbka 0,2 mm

Balené v blistri SWISSTEN.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné sklo Samsung Galaxy A
Záruka: 24 měsíců
Hmotnosť: 0.04 kg
? Farebný rámik: Čierny rámik
Model telefónu: Galaxy A20e
Trieda skla: Vyššia
Značka telefónu: Samsung
Tvrdosť skla: 9H
Hrúbka: 0,2 mm
Lepenie po celej ploche skla: Áno
Oleofóbna vrstva: Áno
3D ochrana: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×