Čistiace pero Levenhuk LP10

Kód: 51446
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
7,10 € / ks 5,92 € bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
2.10.2023
Možnosti doručenia
Čistiace pero Levenhuk LP10 je navrhnuté na čistenie optiky a šošoviek so špeciálnou antireflexnou vrstvou. Tieto optické povrchy si vyžadujú pri čistení mimoriadnu starostlivosť, preto je toto čistiace pero vybavené na jednom konci špeciálnym vysúvacím štetcom, ktorý slúži na odstránenie prachu z objektívu alebo okulára. Druhý koniec pera obsahuje mäkký hrot pre vyčistenie mastných škvŕn.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Čistiace pero Levenhuk LP10
Príslušenstvo k čisteniu optiky.


Čistiace pero Levenhuk LP10 je navrhnuté na čistenie optiky a šošoviek so špeciálnou antireflexnou vrstvou. Tieto optické povrchy si vyžadujú pri čistení mimoriadnu starostlivosť, preto je toto čistiace pero vybavené na jednom konci špeciálnym vysúvacím štetcom, ktorý slúži na odstránenie prachu z objektívu alebo okulára. Druhý koniec pera obsahuje mäkký hrot pre vyčistenie mastných škvŕn.


Čistiace pero Levenhuk LP10Čistiace pero Levenhuk LP10

Čistiace pero obsahuje čistiacu kvapalinu, ktorá dokáže jemne a bezpečne odstrániť všetky druhy nečistôt zo sklenených povrchov a zanecháva tak optiku dokonale čistú. Antireflexné vrstvy a optiku zanecháva nepoškodené, takže môžete bez obáv vyčistiť všetky povrchy šošoviek teleskopu alebo hľadáčika. Čistiace pero je veľmi kompaktné, vďaka čomu ho môžete pribaliť kamkoľvek a mať ho tak neustále po ruke v prípade potreby a jeho použitie je veľmi jednoduché.


Čistiace pero Levenhuk LP10Čistiace pero Levenhuk LP10
Vlastnosti:
- Čistiace pero
- Nepoškodzuje optiku
- Ľahko použiteľné
- Nezanecháva škvrny
- Štetec na vyčistenie prachu
- Impregnácia zvláštnou zlúčeninou pre čistenie mastnoty


Obsah sady:
- Čistiace pero Levenhuk LP10
- Záručný list (2 roky)Dodatočné parametre

Kategória: Všetko pre pozorovateľov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.04 kg
Hmotnosť vrátane obalu: 0,04 kg
Použite: Výrobok na všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Rozmery balenia: 19,5x9x2 cm
Typ: čistiace pero
Účel: čistenie optiky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

logo Levenhuk

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 Misia spoločnosti

Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvýšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia

Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

 Levenhuk produkty

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Discovery by Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk Labzz pre deti

 Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelávacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description