Velká mapa hvězdné oblohy M20

Kód: 60877
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
4,70 € / ks 3,92 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
9.10.2023
Možnosti doručenia

A planisphere is a rotating star chart that quickly and easily helps you find out which celestial objects may be observed at your location, at a given date and time. While observing the night sky, our ancestors noticed that it constantly changes throughout the year. Due to the rotation of our planet (around the Sun and around its own axis), what we see on the celestial sphere varies as months go by, and even during the day! This realization led to the creation of a planisphere that allows people to locate the brightest astronomical objects at a specific date and time in future (or past) observations.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Velká mapa hvězdné oblohy M20

Velká planisféra Levenhuk M20 je otočná hvězdná mapa. Jedná se je o prostý a zábavný způsob modelování reálného pohybu hvězd po obloze v daný den a hodinu. Jak víte, noční obloha se vlivem pohybu Země kolem Slunce a kolem vlastní osy neustále mění. Proto se naše planisféra stane nenahraditelnou, pokud chcete snadno a rychle najít konkrétní nebeský objekt. Na mapě můžete najít hvězdy jasnější než třetí hvězdná velikost.

Použití velké planisféry Levenhuk M20 je velmi jednoduché. Prostě na hvězdné mapě nastavte datum, na kotouči čas a přes oválné okénko v kotouči spatříte projekci noční oblohy.

Tato planisféra je určena pro pozice v rozpětí 45°-63° severní šířky (Seattle se nachází přibližně na 47° N, Anchorage cca na 61° N) – to znamená, že vám ukáže pouze souhvězdí, která lze na uvedených souřadnicích pozorovat.

Další informace:
- Velká planisféra Levenhuk M20 ukazuje vyobrazení noční oblohy v konkrétním okamžiku daného dne.
- Ve středu mapy je severní pól, vedle něj se nachází Polárka.
- Na hvězdné mapě můžete najít hvězdy jasnější než třetí hvězdná velikost (čím větší bod, tím jasnější hvězda).
- Všechny součásti jsou laminované.

Dodatočné parametre

Kategória: Všetko pre pozorovateľov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

logo Levenhuk

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 Misia spoločnosti

Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvýšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia

Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

 Levenhuk produkty

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Discovery by Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk Labzz pre deti

 Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelávacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description