Plávajúci popruh pre binokulárne ďalekohľady a kamery Levenhuk FS10

Kód: 71148
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
7,10 € 5,92 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Možnosti doručenia
Plávajúci popruh Levenhuk FS10 je originálne príslušenstvo navrhnuté špeciálne na zaistenie bezpečnosti ďalekohľadu. Ak spadnú do vody,  ľahký popruh udrží optické zariadenie na hladine a zabráni jeho potopeniu. Pomocou tohto zariadenia môžete ľahko presne lokalizovať utopený predmet a rýchlo ho vytiahnuť z vody. Toto príslušenstvo vrelo odporúčame všetkým, ktorí často vykonávajú pozorovania v blízkosti vody, ako aj turistom, poľovníkom alebo rybárom.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Plávajúci popruh pre binokulárne ďalekohľady a kamery Levenhuk FS10

Textilné plávajúce popruh pre binokulárne ďalekohľady a kamery. Dĺžka: 110 cm


Plávajúci popruh Levenhuk FS10 je originálne príslušenstvo navrhnuté špeciálne na zaistenie bezpečnosti ďalekohľadu. Ak spadnú do vody,  ľahký popruh udrží optické zariadenie na hladine a zabráni jeho potopeniu. Pomocou tohto zariadenia môžete ľahko presne lokalizovať utopený predmet a rýchlo ho vytiahnuť z vody. Toto príslušenstvo vrelo odporúčame všetkým, ktorí často vykonávajú pozorovania v blízkosti vody, ako aj turistom, poľovníkom alebo rybárom. Popruh je vyrobený z hrubej a odolnej syntetickej tkaniny s dĺžkou 110 cm (nastaviteľná), šírka 4,5 cm. Je kompatibilný s ďalekohľadmi akejkoľvek značky alebo modelu. Popruh je nevyhnutným doplnkom pre rybárov, milovníkov prírody, poľovníkov alebo pre vodných nadšencov. Vďaka tomuto popruhu sa nemusíte strachovať o bezpečnosť svojho ďalekohľadu alebo kamery ani v blízkosti hlbokého rybníka alebo rýchlej a rieky. 


Plávajúci popruh pre binokulárne ďalekohľady a kamery Levenhuk FS10Vlastnosti

- Plávajúci popruh pre binokulárne ďalekohľady a kamery Levenhuk FS10

- Materiál: textil / syntetika
- Dĺžka 110cm
- Šírka 4 m


Dodatočné parametre

Kategória: Iné príslišenstvo pre pozorovateľov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.07 kg
Typ: Plávajúci popruh
Dĺžka: 110cm
Šírka: 4cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

logo Levenhuk

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 Misia spoločnosti

Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvýšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia

Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

 Levenhuk produkty

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Discovery by Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk Labzz pre deti

 Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelávacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description