Redukcia na SIM karty 4v1

Kód: 85002300
2,95 € 2,46 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2022
Možnosti doručenia
Univerzálny adaptér SWISSTEN pre microSIM a nanoSim. Obsahuje adaptér z NanoSIM na MicroSIM, z MicroSIM na štandardnú SIM kartu, z NanoSIM na štandardnú SIM kartu a tiež eject pin key pre vysunutie SIMkarty pri vybraných smartfónoch. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Redukcia na SIM karty 4v1


Univerzálny adaptér SWISSTEN pre microSIM a nanoSim.


Redukcia na SIM karty 4v1


Sada obsahuje:
- Adaptér z NanoSIM na MicroSIM
- Adaptér z MicroSIM na štandardnú SIMkartu
- Adaptér z NanoSIM na štandardnú SIM kartu
- Eject pin key pre vysunutie SIMkarty pri vybraných smartfónoch.
- Balené v blistri Swissten

Dodatočné parametre

Kategória: Redukcie
Záruka: 24 měsíců
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×