SWISSTEN OTG adaptér/redukcia USB-C(M)/USB-A(F)

Kód: 55500100
5,50 € 4,58 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia
SWISSTEN OTG adaptér/redukcia USB-C/USB-A je vhodný pre pripojenie príslušenstva s konektorom USB-C do konektora USB-A pre nabíjanie a synchronizáciu dát. Balený v blistri SWISSTEN.

Detailné informácie

Podrobný popis

SWISSTEN OTG adaptér/redukcia USB-C(M)/USB-A(F) 


SWISSTEN OTG adaptér/redukcia USB-C/USB-A je vhodný pre pripojenie príslušenstva s konektorom USB-C do konektora USB-A pre nabíjanie a synchronizáciu dát. Balený v blistri SWISSTEN.


SWISSTEN OTG adaptér/redukcia USB-C(M)/USB-A(F)

Vlastnosti:
- Adaptér/redukcia USB-C/USB-A
- Balené v blistri SWISSTEN

 

Dodatočné parametre

Kategória: Redukcie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.03 kg
Vstupný konektor: Usb-C
Výstupný konektor: USB-A
Typ: Redukcia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×