Lupa Levenhuk Zeno Gem M11 40x

Kód: 70517
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
7,60 € / ks 6,33 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
7.6.2024
Možnosti doručenia
Lupa Levenhuk Zeno Gem M11 je užitočná pomôcka, ktorá vám umožní jednoducho prečítať drobné písmo, študovať štruktúry malých predmetov alebo skúmať mechanizmy v hodinkách. Lupa na čítanie disponuje výkonnou šošovkou ponúkajúcou zväčšenie až 40x, ktorá zaisťuje ostrý a čistý obraz za každých okolností. Lupa je vybavená vstavaným LED a UV osvetlením, ktoré je užitočné pri práci s nedostatočným osvetlením.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Lupa Levenhuk Zeno Gem M11


LED a UV osvetlenie. Zväčšenie: 40 x.

Lupa Levenhuk Zeno Gem M 11 je užitočná pomôcka, ktorá vám umožní jednoducho prečítať drobné písmo, študovať štruktúry malých predmetov alebo skúmať mechanizmy v hodinkách. Lupa na čítanie disponuje výkonnou šošovkou ponúkajúcou zväčšenie až 40 x, ktorá zaisťuje ostrý a čistý obraz za každých okolností. Lupa je vybavená vstavaným LED a UV osvetlením, ktoré je užitočné pri práci s nedostatočným osvetlením.Lupa Levenhuk Zeno Gem M11
Lupa Levenhuk Zeno Gem M11

Rám lupy tvoria tri namontované osvetľovacie telesá: dve LED svetlá určené na prácu v tme a jedna ultrafialová žiarovka určená napríklad na kontrolu pravosti bankoviek. Lupa so svetlom jasne a rovnomerne osvetľuje celú pozorovaciu plochu. Konštrukciu lupy tvorí kovový plášť, ktorý chráni šošovku pred náhodným mechanickým poškodením. Šošovky sú vyrobené z vysoko kvalitného optického plastu a celá konštrukcia je skladacia. Zdrojom napájania sú 3 batérie LR1130, ktoré sú súčasťou balenia.


Lupa Levenhuk Zeno Gem M11
Lupa Levenhuk Zeno Gem M11


Vlastnosti:
- Lupa na čítanie s ovetlením
- Kvalitná lupa Levenhuk
- LED a UV svetlo
- Napájanie pomocou batérií
- Lacná lupa na čítanie


Obsah sady:
- Lupa Levenhuk Zeno Gem M11
- Batérie LR1130 (3 ks)
- Záručný list


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné, stolné, náhlavné, vreckové a iné lupy
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.15 kg
? Materiál optiky: optický plast
Materiál tela: kov
? Zväčšenie: 40 x
Ďalšie vlastnosti: Osvetlenie - 2 LED, 1 UV žiarovka
Konštrukcia: Skladacia
Lupa s osvetlením: Áno
Možnosti použitia: Opravy hodiniek / klenotnícke práce
Napájanie: 3 batérie LR1130 (v sade)
Napájanie lupy: Batéria
Osvetlenie: LED, ultrafialové
Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Priemer šošovky: 25 mm
S osvetlením: Áno

Prezentačné video CZJ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

logo Levenhuk

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 Misia spoločnosti

Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvýšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia

Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

 Levenhuk produkty

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Discovery by Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk Labzz pre deti

 Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelávacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

your-image-description