your-image-description

Stolná lupa Levenhuk Zeno Desk D0

Kód: 71205
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
9,50 € –33 % 6,40 € 5,33 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.2.2023
Možnosti doručenia
Pre tých ktorí milujú prácu zameranú na najmenšie detaily je tu táto lupa Levenhuk Zeno Desk D0. Je to praktický nástroj so 6-násobným zväčšením, ktorý Vám pomôže opravovať drobné predmety, prezerať šperky, skúmať povrchové chyby alebo vykonávať širokú škálu pracovných činností. Toto zväčšovacie sklo pre slabozrakých sa stane Vaším nepostrádateľným pomocníkom pri vyšívaní, šití alebo iných záujmových činnostiach, ktoré vyžadujú vysokú presnosť.Ľahko si ju so sebou prenesiete kdekoľvek.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Lupa Levenhuk Zeno Desk D0


Zväčšenie: 6x. LED osvetlenie. Meracie stupnice

Pre tých ktorí milujú prácu zameranú na najmenšie detaily, je tu táto Lupa Levenhuk Zeno Desk D0. Je to praktický nástroj so 6-násobným zväčšením, ktorý vám pomôže opravovať drobné predmety, prezerať šperky, skúmať povrchové chyby alebo vykonávať širokú škálu pracovných činností. Toto zväčšovacie sklo pre slabozrakých, sa stane Vaším nepostrádateľným pomocníkom pri vyšívaní, šití alebo iných záujmových činnostiach, ktoré vyžadujú vysokú presnosť.Lupa Levenhuk Zeno Desk D0Lupa Levenhuk Zeno Desk D0


Lupa  so svetlom Levenhuk Zeno Desk D0 sa skladá z kovového stojana a sklenenej šošovky ktorá je na ňom upevnená. Táto šošovka so 6-násobným zväčšenímnastaviteľný uhol sklonu, takže Vám umožní jednoducho a pohodlne sledovať predmet z rôznych strán. Jej vstavané osvetlenie na báze technológie LED, ktoré je napájané dvoma batériami  CR927, zaisťuje príjemné a rovnomerne dokonalé osvetlenie poľa pod objektívom, vďaka čomu Vám neunikne ani ten najmenší detail.  Dokonca môžete na týchto LED diódach nastavovať intenzitu svetla podľa Vašej potreby. Základňa tejto lupy je opatrená stupnicou v palcoch a centimetroch.


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné, stolné, náhlavné, vreckové a iné lupy
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.12 kg
? Materiál optiky: sklo
Materiál tela: kov
? Zväčšenie: 6
Ďalšie vlastnosti: Osvetlenie - 2 LED; meracie stupnice v palcoch a centimetroch
Konštrukcia: Na statíve
Lupa s osvetlením: Áno
Možnosti použitia: Šitie / práca s textíliami, opravy hodiniek / klenotnícke práce
Napájanie: 2 batérie CR927 (v sade)
Napájanie lupy: Batéria
Osvetlenie: LED
Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Priemer šošovky: 30
S osvetlením: Áno
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JH Avatar autora | 19.1.2023
Vyborna lupa, zo skla a hlinika, ziaden plast. Je mensia ako sa zda z obrazkov ale je super
GK Avatar autora Gabika Kapurová (Administrátor) 19.1.2023
Teší nás Jozef, že ste spokojný s výrobkom, ktorý ste si u nás zakúpil. Nech vám slúži :)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description