Stolná lupa Levenhuk Zeno Desk D3 3,5 x, 12 x

Kód: 70441
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
13,42 € 11,18 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Možnosti doručenia
Lupa Levenhuk Zeno Desk D3 je stolná lupa, ktorá je vybavená bifokálnou šošovkou a integrovaným osvetlením, ohybným krkom a nástrojom nazývaným "tretia ruka". Táto kvalitná lupa so svetlom je ideálnou voľbou pre 3D modelárov, klenotníkov, hodinárov alebo pre osoby, ktoré vykonávajú prácu, kde je potrebná vysoká dávka precíznosti a prácu s drobnými predmetmi alebo elektronikou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lupa Levenhuk Zeno Desk D3


Zväčšenie: 3,5 x. Ohybný krk, tretia ruka. LED osvetlenie.

Lupa Levenhuk Zeno Desk D3 je stolná lupa, ktorá je vybavená bifokálnou šošovkou a integrovaným osvetlením, ohybným krkom a nástrojom nazývaným "tretia ruka". Táto kvalitná lupa so svetlom je ideálnou voľbou pre 3D modelárov, klenotníkov, hodinárov alebo pre osoby, ktoré vykonávajú prácu, kde je potrebná vysoká dávka precíznosti a prácu s drobnými predmetmi alebo elektronikou.


Lupa Levenhuk Zeno Desk D3
Lupa Levenhuk Zeno Desk D3

Šošovka je vyrobená z vysoko kvalitného optického plastu a ponúka dve hodnoty zväčšenia: 3,5 x a 12 x. Vedľa šošovky je umiestnené vstavané osvetlenie, ktoré je zložené z dvoch jasných LED diód. Lupa s osvetlením je vybavená praktickým ohybným krkom, ktorý slúži k individuálnemu nastaveniu polohy šošovky. Rukoväť stolnej lupy s osvetlením je vyrobená z kovu, takže je veľmi odolná voči poškodeniu a náhodným nárazom.


Lupa Levenhuk Zeno Desk D3
Lupa Levenhuk Zeno Desk D3

Lupa so svetlom má konštrukciu na statíve, takže je možné ju umiestniť na akýkoľvek rovný povrch. Je vybavená svorkami, pričom každá z nich je odnímateľná. Zdrojom napájania sú tri batérie typu AAA, ktoré je nutné zakúpiť samostatne. Stolná lupa disponuje širokou škálou možností jej využitia: lupa na čítanie, lupa s osvetlením na vyšívanie, lupa na šitie, lupa na prácu s textíliami, lupa na opravu hodiniek alebo pri klenotníckych prácach.

Lupa Levenhuk Zeno Desk D3
Lupa Levenhuk Zeno Desk D3Vlastnosti:
- Stolná lupa Levenhuk
- Kvalitná lupa s osvetlením na vyšívanie, čítanie, šitie, prácu s hodinami a šperkami
- LED osvetlenie
- Napájanie pomocou batérií AAA
- Kovová rukoväť
- Šošovky z optického plastu
- Odnímateľné svorky
- Lacná lupa Levenhuk


Obsah sady:
- Lupa Levenhuk Zeno Desk D3
- Návod na použitie a doživotná záruka

*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*


Dodatočné parametre

Kategória: Stolné lupy
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.7 kg
Ďalšie vlastnosti: prenosné; ohybný krk, tretia ruka; osvetlenie: 2 LED
Konštrukcia: na statíve
? Materiál optiky: optický plast
Materiál rukoväte: Kov
Možnosti použitia: Šitie / práca s textíliami, opravy hodiniek / klenotnícke práce, čítanie / vyhľadávanie
Napájanie: 3 batérie AAA (nie je súčasťou sady)
? Osvetlenie: LED
Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Priemer prídavnej šošovky: 17 mm
Priemer šošovky: 65 mm
S osvetlením: áno
? Zväčšenie: 3,5 x
Zväčšenie prídavnej šošovky: 12 x

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie