Bezdrôtová nabíjačka Swissten 3v1 - čierna

Kód: 22055506
35 € –21 % 27,50 € 22,92 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia

Ak potrebujete produkt s ktorým si môžete nabiť viac veci súčasne, tak bezdrôtová nabíjačka SWISSTEN 3v1 pre nabíjanie iPhonu, Applewatch a Airpodu s celkovým výkonom 15W je tou správnou voľbou. Bezdrôtová nabíjačka 3v1 vám umožní pohodlne nabiť svoj iPhone výkonom 10W.  Applewatch si môžete nabiť na nabíjacom stĺpiku, neprerušované nabíjanie s výkonom 2W. Vložením Airpodov do nabíjacieho stĺpika si ich viete nabiť výkonom 3W. Balené v blistri SWISSTEN

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezdrôtová nabíjačka Swissten 3v1 - čierna


Ak potrebujete produkt s ktorým si môžete nabiť viac veci súčasne, tak bezdrôtová nabíjačka SWISSTEN 3v1 pre nabíjanie iPhonu, Apple watch a Airpodu s celkovým výkonom 15W je tou správnou voľbou. Bezdrôtová nabíjačka 3v1 vám umožní pohodlne nabiť svoj iPhone výkonom 10W.  Apple watch si môžete nabiť na nabíjacom stĺpiku, neprerušované nabíjanie s výkonom 2W. Vložením Airpodov do nabíjacieho stĺpika si ich viete nabiť výkonom 3W. Balené v blistri SWISSTEN.
Bezdrôtová nabíjačka Swissten 3v1 - čierna
Vlastnosti:

✓ Bezdrôtová nabíjačka 3v1

✓ Možnosť nabíjať iPhone, Apple watch, Airpod
✓  Balené v blistri Swissten
Dodatočné parametre

Kategória: Stolové bezdrôtové nabíjačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.23 kg
Typ: Bezdrôtová nabíjačky
Vstup: 9V/2A
Bezdrôtový výstup pre smartfón: Max 10W
Bezdrôtový výstup pre AppleWatch: Max 2W
Bezdrôtový výstup pre Airpod/Airpod pre: Max 3W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×