DÁTOVÝ KABEL SWISSTEN TPE USB-C/USB-C POWER DELIVERY 5A (100W) 1,5 M BIELY

Kód: 2766
9,90 € 8,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2021

Hľadáte funkčný a kvalitný dátový kábel? V tomto prípade je tu pre Vás DÁTOVÝ KABEL SWISSTEN TPE USB-C/USB-C POWER DELIVERY 5A (100W) 1,5 M BIELY. Dĺžka samotného kábla je až 1,5 metra, čiže si môžete nabíjať svoje zariadenie aj keď máte svoju zásuvku ďalej. Je obdarený malými konektormi USB-A, USB-C. Tento kábel patrí medzi vysokorýchlostné rozhrania, vďaka čomu si váš mobil nabijete naozaj rýchlo. S pomocou technológie Sync & Charge si môžete naraz prenášať dáta a nabíjať svoje zariadenie, ak je pripojené do počítača. S inovatívnou technológiu PowerDelivery si môžete nabíjať zariadenie prenosovou rýchlosťou až 100W. Maximálny prúd nabíjania je až ohromných 5 A. Na konci sú pozlátené konektory pre kvalitnejší prenos dát a nabíjania.

Detailné informácie

Podrobný popis

DÁTOVÝ KABEL SWISSTEN TPE USB-C/USB-C POWER DELIVERY 5A (100W) 1,5 M BIELY

 

Hľadáte funkčný a kvalitný dátový kábel? V tomto prípade je tu pre Vás DÁTOVÝ KABEL SWISSTEN TPE USB-C/USB-C POWER DELIVERY 5A (100W) 1,5 M BIELY. Produkt pochádza od renomovanej spoločnosti SWISSTEN, ktorá patrí medzi najväčších výrobcov kvalitného mobilného príslušenstva na trhu.

KABEL SWISSTEN BIELY 

Tento dátový kábel svojim spracovaním a funkčnosťou spĺňa každý štandard. Dĺžka samotného kábla je až 1,5 metra, čiže si môžete nabíjať svoje zariadenie aj keď máte svoju zásuvku ďalej. Je obdarený malými konektormi USB-A, USB-C. Táto kompatibilita je pre novšie smartfóny a tablety. Najväčšia prenosová rýchlosť je udávaná pri rozhraniach USB 2.0. 

 

Tento kábel patrí medzi vysokorýchlostné rozhrania, vďaka čomu si váš mobil nabijete naozaj rýchlo. S pomocou technológie Sync & Charge si môžete naraz prenášať dáta a nabíjať svoje zariadenie, ak je pripojené do počítača. S inovatívnou technológiu PowerDelivery si môžete nabíjať zariadenie prenosovou rýchlosťou až 100W. S zariadením iPhone 8 alebo novším si môžete nabiť zariadenie z 0% na 50% už za 30 minút. Maximálny prúd nabíjania je až ohromných 5 A. Tento dátový kábel má rovné zakončenie. Na konci sú pozlátené konektory pre kvalitnejší prenos dát a nabíjania. Dlhší konektor je určený predovšetkým pre outdoorové smartfóny alebo pre nabíjanie pri použitý objemného puzdra. Balené v blistri Swissten.

 

 Renomovaná značka SWISSTEN
✓ Príležitosť dobíjania aj prenášania dát v jednom čase – funkcia Sync & Charge
✓ Dátovy prenos skrz konektory USB-A a USB-C
✓ Dĺžka kábla je 150 cm 
✓ Predĺžený konektor pre väčšiu odolnosť
✓ Prenosový prúd až na 5A 
✓ Technológia rýchlonabíjania PowerDelivery s možnosťou nabíjania až 100W
✓ Pozlátené konektory pre spoľahlivejší prenos dát
✓ Skvelé dizajnové spracovanie

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: USB-C/USB-C
Záruka: 2 roky
Typ prvého male konektora: USB-C
Štandard prvého male konektora: USB 2.0
Počet prvého male konektora: 2 ×
Podpora: Rýchlonabíjanie, Sync & Charge
Vlastnosti: pozlátené konektory, Obojstranná koncovka
Maximálny prúd: 5 A
Farba: Biela
Dĺžka kábla: 1,5 m
Zakončenie konektora: Rovné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: