Ochranné púzdro Tactical Velvet Smoothie Apple iPhone 13 - Maldives + prekvapenie

Kód: 16077
8 € / ks 6,67 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
11.12.2023
Možnosti doručenia

Prémiové zadné puzdro pre maximálnu ochranu modelov Apple iPhone 13 v modrej farbe. Kryt je od spoločnosti Tactical, ktorá si dáva záležať na kvalitných produktoch. Samotné puzdro je vyrobené z príjemného silikónového materiálu na dotyk. Nájdete ho v ekologickom balení. Naviac je vnútri polstrované pre ochranu okraju smartfónu. Kryt maximálne chráni zariadenie v prípade pádu. Ďalší z plusov je vnútorná výstelka z mikrovlákna, aby chránila telefón pri vniknutí prachu a iných nečistôt od poškriabania. Samozrejmosťou sú aj plne dostupné ovládacie prvky telefónu a konektory. Puzdro je tiež plne kompatibilné s bezdrôtovými nabíjačkami.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Ochranné púzdro Tactical Velvet Smoothie Apple iPhone 13 - Maldives

 Prémiové zadné puzdro pre maximálnu ochranu modelov Apple iPhone 13 v prenikavej modrej farbe. Kryt je od spoločnosti Tactical, ktorá si dáva záležať na kvalitných produktoch. Samotné puzdro je vyrobené z príjemného silikónového materiálu na dotyk. Nájdete ho v ekologickom balení. Naviac je vnútri polstrované pre ochranu okraju smartfónu. Kryt maximálne chráni zariadenie v prípade pádu. Ďalší z plusov je vnútorná výstelka z mikrovlákna, aby chránila telefón pri vniknutí prachu a iných nečistôt od poškriabania. Samozrejmosťou sú aj plne dostupné ovládacie prvky telefónu a konektory. Puzdro je tiež plne kompatibilné s bezdrôtovými nabíjačkami.

 

Maximálna ochrana

Vyvýšené okraje okolo displeja zamedzia jeho poškriabaniu, pokiaľ by telefón padol smerom nadol. Kryty nájdete v širokej škále farieb. Zásadnou výhodou je, že sú farebne stále, čiže časom nevyblednú ani nezožltnú a sú skvelým módnym doplnkom, pokiaľ chcete zladiť farbu telefónu s vašim outfitom, alebo jednoducho pokiaľ len máte radi konkrétnu farbu.

 

Nadštandardná starostlivosť od spoločnosti Tactical

Okrem toho v spoločnosti myslia aj na životné prostredie a preto je všetok tovar v obaloch z recyklovaného papiera, ktoré šetria prírodu. Papierové puzdro je plne ekologické.

 

Kľúčové vlastnosti
- Silikónový kryt príjemný na dotyk. Označenie nesie Liquid Silicon
- Vnútorná výstelka z jemného mikrovlákna
- Farebná stálosť, nevybledne ani nezožltne
- Olefóbny povlak odpudzuje mastnotu a nezostávajú na kryte odtlačky prstov
- Odolný a dostatočne pevný materiál krytu chráni telefón pri prípadnom páde
- Všetky ovládacie prvky a konektory telefónu sú pohodlne prístupné
- Vhodné tiež na používanie s bezdrôtovým nabíjaním
- Ľahko vyvýšené okraje okolo displeja zamedzujú jeho poškriabaniu pri pokladaní displejom nadol
- Ekologický obal z recyklovaného papiera
- Široká škála farieb - skvelé aj ako módny doplnok

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zadné puzdro na iPhone 13
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
Farba púzdra: Modrá
Materiál púzdra: Silikón
Vnútorná výstelka: Áno
Podpora bezdrôtového nabíjania: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

TACTICAL

Tactical je značka poskytujúca príslušenstvo k smartfónom, tabletom, či hodinkám. Táto značka vznikla vďaka českej spoločnosti BAKR, práve kvôli skúsenostiam s predajom príslušenstva k spotrebnej elektronike. Ide o odborníka s dvadsať ročnou praxou, ktorý dokázal svoje nadobudnuté vedomosti spolu so skúsenosťami využiť v prospech vyvinutia vlastného dizajnuvýberu kvalitných materiálov na výrobu.Čo si zaumienil sa mu aj podarilo, nakoľko pod značkou Tactical si môžete predstaviť kvalitné, odolnémodernéprodukty, ktoré sú určené na ochranu mobilných zariadení, no tak isto slúžia aj k vyvolaniu dobrého vizuálneho dojmu.

 

Produktové portfólio značky Tactical sa stále rozširuje a dnes ho tvorí niekoľko stoviek produktov. V začiatkoch tejto populárnej značky sa na trhu ponúkalo iba 15 modelov ochranných skiel na smartfóny. Ponuka produktov sa z českého trhu rozšírila na trhy takmer do všetkých štátov Európskej únie.Značka sa neustále snaží držať si prehľad o dlhodobých trendoch na trhu s príslušenstvom, vďaka čomu je schopná vytváraťdizajnovať svoje produkty tak, aby uspokojila všetky technické, ale aj estetické požiadavky svojich zákazníkov.

 

Ponuka produktov značky Tactical je tvorená „príslušenstvom na mieru“, čo znamená, že ide o príslušenstvo ku konkrétnym typom mobilných telefónov, ako sú ochranné sklá, kryty či obaly, ale aj príslušenstvo k smart hodinkám.V súčasnosti táto ponuka už obsahuje aj nabíjačky, dátové káble, držiaky na telefóny do automobilov, vodotesné puzdrá a mnoho ďalších produktov. Značka sa snaží ísť aj cestou ochrany životného prostredia, nakoľko produkty sú balené v ekologických obalochrecyklovaného papiera. Ich cieľom je snaha o elimináciu negatívneho dopadu na životné prostredie, nakoľko berú na vedomie celosvetovú situáciu čo sa týka produkcie odpadu.

×
your-image-description