Apple AirTag 1 Pack | Biely - White

Kód: MX532ZYA
EU distribúcia Záruka 1 rok
Značka: Apple
35 € / ks 29,17 € bez DPH
Skladom (57 ks)
Môžeme doručiť do:
9.10.2023
Možnosti doručenia

AirTag od spoločnosti Apple je nenahraditeľný asistent v bežnom živote, ktorý vám pomôže v prípade straty alebo odcudzenia osobných vecí. Jednoduchým spárovaním lokalizátora s aplikáciou find my ( najst moj), budete môcť prezvoniť predmet na ktorý je airtag pripnutý. Následne sa za pomoci aplikácie dostať až k nemu. Lokalizátor je navhnutý v minimalistickom štýle v podobe mini puku. Je vodeodolny,  s krytím IP67 a batéria v ňom vydrží pozoruhodne celý jeden rokAnonymná komunikácia, šifrované súkromie, kompatibilné s iOS 14.5 a vyššie. 

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Apple AirTag 1ks

Rozhodujúce vlastnosti Apple AirTag 
• presná lokácia • zamedzuje strate vecí • polohové dáta sa neukladajú a neposkytujú tretím osobám • možnosť prezvoniť airtag z aplikácie find my (nájsť môj) • šifrovaná a anonymná komunikácia • s krytím IP67 • odolnosť voči vode a prachu • batéria s výdržou jeden rok •

Apple AirTag

Jednoduchý štart
Najskôr musíte Apple airtag sparovať v aplikácii find my (nájsť môj). Môžete si ho ľubovoľne pomenovať. Následne lokalizátor uvidíte  na mape v aplikácií. Teraz sa už len rozhodúť kam s ním...či už do auta, batožiny, na kľúče alebo obojok pre psa. Skrátka inštalujte Apple AirTag všade tam, kde je to pre vás dôležité. Týmto krokom sa zabezpečite proti strate alebo odcudzeniu vašich cenných osobných vecí.

 

Apple AirTag

 

Kľúče s prezvánaním
Určite sa vám už niekoľkokrát stalo, že ste nevedeli nájsť kľúče. Vďaka integorvanému reproduktoru, ktorý je zabudovaný v Apple AirTag, si ich za krátko  nájdete. Stačí ak si otvoríte aplikáciu find my (nájsť môj) a cez panel Predmety skrátka prezvoniť na zväzok. Vďaka krytu IP67 voči vodeprachu, sa nemusíte obávať, ani keď vám kľúče spadnú do kaluže alebo ich polejete.
Prívesok na klúče, nie je súčasťou balenia.

Apple AirTag - Kľúče s prezvánaním

 

Ochrana a štýl v jednom
AirTag od Apple funguje na báze vysielania zabezpečeného Bluetooth signálu, ktorý akékoľvek okolité zariadenia Apple zapojené do siete služby Find My (nájsť môj) zachytí a nahlási polohu do iCloudu. Tú následne uvidíte vo vašej aplikácii. Stovky miliónov zariadení Apple po celom svete, vás tak nikdy nenechajú v štichu! Celý proces hľadania AirTagu je anonymný a zašifrovaný a tak chráni súkromie všetkých zúčastnených.Presné navádzanie k polohe Airtagu cez aplikáciu, anonymita polohových údajov. Vymeniteľná batéria, ktorá dlho vydrží a upozorní na potrebu výmeny AirTag disponuje mnohými vychytávkami.

Apple AirTag

 

Vlasnosti
✓ Váha 11g

Biela farba v kombinácií so striebornou
✓ AirTag dokáže zasielať oznámenia Apple Watch 

✓ Nežiadúce sledovanie - ak je vo vašom okolí cudzí AirTag budete na to upozornený
Sifrovaná a bezpečná technológia, ktorá nahlási polohu každého AirTagu bez toho, aby poskytla informácie tretím osobám
Polohové dáta a ich história sa do AirTagu neukladá
✓ 
AirTag je možné nastaviť tak, že pri nájdení iným užívateľom, sa mu zobrazí vaša "vizitka"
✓ Pri prepnutí do režimu strateného zariadenia, vás aplikácia Find my automaticky upozorní
✓ Kompatibilný so zariadením (iPhone, iPad, iPod touch) 
✓ Pohodlné spárovanie cez mobilnú aplikáciu Find My (Nájsť)

Vďaka integrovanej ultraširokopásmovej technológii ktorou disponuje, zobrazí smer aj presnú vzdialenosť 
✓ Obsahuje vymeniteľnú batériu s výdržou až 1 rok, na naslednú výmenu vás navyše AirTag včas upozorní)
✓ Integrovaný reproduktor a funkcia, vďaka ktorej možete prezvoniť AirTag cez mobilnú aplikáciu Find My

✓ Komunikácia AirTagu je úplne anonymná a zašifrovaná, dokonale tak chráni súkromie všetkých zúčastnených uživateľov
✓ Pri hľadaní v blízkosti, AirTag využíva pripojenia Bluetooth 
✓ Zabudovaný čip UI
slúži presnému hľadaniu operačný systém musi byť IOS 14.5 alebo novší
✓ Vďaka miliónom Apple zariadení vo svete využívajúcim služby Find My, o AirTag neprídete. Bluetooth signál zo strateného AirTagu zaznamená iné zariadenie a nahlási jeho polohu

Apple AirTag

Obsah balenia
✓ 1ks AirTag 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Lokalizátor Apple AirTag
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.1 kg
Podporovaný operačný systém: iOS 14.5 a novšie
Vodoodolnosť: Áno, IP67
Výdrž batérie: až 1 rok (vymeniteľná gombíková batéria CR2032)
Rozmery: 31,9 mm (priemer) × 8 mm (hrúbka)
Notifikácia v telefóne: Áno
GPS: Nie
Ovládanie cez mobilnú aplikáciu: Áno
Pripojenie: Bluetooth, čip UI 1
Hmotnosť: 11 g
Farba: biela, strieborná
Typ: Lokátor
Šírka výrobku: 3.2 cm
Výška výrobku: 3.2 cm
Hĺbka výrobku: 0.8 cm
Hmotnosť výrobku: 0.0 kg
Šírka balenia: 8.7 cm
Výška balenia: 1.5 cm
Hĺbka balenia: 8.4 cm

Introducing AirTag | Couch | Apple

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Apple

Spoločnosť Apple Inc. je americká spoločnosť, ktorá je známa svojim logom zahryznutého jablka. Toto logo predstavuje pokrok v technologickom svete už niekoľko desiatok rokov. So spoločnosťou sa spája mnoho významných osobností, produktov, ale aj množstvo vzostupov a pádov. V apríli 1976 Steve JobsSteve Wozniak založili spoločnosť na základe ich spoločnej túžby po poznaní a snahy vytvoriť vlastný produkt. Zakladatelia Apple však vo svojich začiatkoch nemali pre založenie spoločnosti žiaden potrebný kapitál.

Práve kvôli tomu sa Jobs rozhodol predať svoj starý Volkswagen a Wozniak svoju kalkulačku HP-65, ktorá bola prvou programovateľnou kalkulačkou, pričom v tej dobe stála neuveriteľných 795 dolárov. Prvé roky po založení patrili zostrojeniu funkčného prototypu Apple I a po jeho vypredaní začali pracovať na novom počítači Apple II. Na trh začali prichádzať konkurenčné výrobky od IBM, no Apple II sa líšil typickým elegantným vzhľadom. Pri tomto modely došlo k razantnej zmene loga na jednoduché a pestrofarebné logo, ktoré s menšími obmenami ostalo spoločnosti dodnes, pretože nahryznuté jablko je ľahko odlíšiteľné od iného ovocia.

Úplne prvé logo znázorňovalo Isaaca Newtona ako sedí a číta pod jabloňou, na ktorej visí jablko. Toto jablko neskôr padá na jeho hlavu, čím dokazuje gravitáciu. Logo, ktoré nám je známe v súčasnosti, bolo navrhnuté Robom Janoffom v roku 1977, vtedy však bolo vo farbách dúhy. Jednou zo zaujímavostí je, že po vydaní prvého iPhonu ho dostal každý zamestnanec v spoločnosti ako darček, avšak podmienkou bolo pracovať v spoločnosti minimálne po dobu jedného roka. O úspechu spoločnosti svedčí aj fakt, že doména „apple.com“ sa nachádza medzi 50 najnavštevovanejšími webovými stránkami na svete.

×
your-image-description