Apple HomePod Mini - White

Kód: 2286
92,50 € / ks 77,08 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
9.10.2023
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Kompaktný reproduktor HomePod Mini bielej farbe od spoločnosti Apple, je originálny svojím guľovitým tvarom so zrovnaným vrchom.  Hore na vrchu produktu HomePod, sa nachádza praktické dotykové ovládanie. Je podsvietené, takže prístroj ľahko nastavíte aj v slabšom osvetlení, pripadne vo večerných hodinách. Bezšvový sieťovaný materiál ktorým je pokrytý tento elegantný smart reproduktor, dokonale prepúšťa zvuk. Samozrejmosťou je vysoká kvalita použitých komponentov a materiálov, na ktoré ste pri produktoch Apple zvyknutí. Garantujú dlhú životnosť tohto nadčasového reproduktora.

 

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Štýlová gulička s intuitívnym osvetlením v modernom prevedení

Kompaktný reproduktor HomePod Mini bielej farbe od spoločnosti Apple, je originálny svojím guľovitým tvarom so zrovnaným vrchom.  Hore na vrchu produktu HomePod, sa nachádza praktické dotykové ovládanie. Je podsvietené, takže prístroj ľahko nastavíte aj v slabšom osvetlení, pripadne vo večerných hodinách. Bezšvový sieťovaný materiál ktorým je pokrytý tento elegantný smart reproduktor, dokonale prepúšťa zvuk. Samozrejmosťou je vysoká kvalita použitých komponentov a materiálov, na ktoré ste pri produktoch Apple zvyknutí. Garantujú dlhú životnosť tohto nadčasového reproduktora.

Kompaktný reproduktor HomePod Mini

 

Vďaka svojmu tvaru, vyplní zvukom celú miestnosť 

Skvostný Apple HomePod mini, nie je len exkluzívny doplnok, ale aj výkkoný reproduktor. Je vybavený ovládačom plného rozsahu so silným neodymovým magnetom a dvoma pasívnymi žiaričmi. Navyše je vďaka svojmu guľovitému prevedeniu, schopný šíriť zvuk dookola 360° a tak zaplniť celý priestor hudbou . Reprodukovaný zvuk je krásne čistý, znelý a plný silných bás a jasných výšok aj pri najvyššej hlasitosti. Veľmi zaujímavá, je schopnosť tzv. výpočtového zvuku, keď prepracovaný čip Apple S5, spracováva zložité algoritmy v reálnom čase tak, aby reproduktor poskytoval vyvážený a dokonale vyladený zvuk pri akejkoľvek hlasitosti.

Kompaktný reproduktor HomePod Mini

 

Dajte zbohom káblom, pri prepájaní zdrojov zvuku

Reproduktor, ktorý je špička v oblasti streamovania muziky. Hudbu si užijete nielen z mobilného playlistu, ale tiež z aplikácie Apple Music. Z hudobnej iCloud knižnice s predplatným Apple Music alebo iTunes Match, z ďalších obľúbených online hudobných služieb,rozhlasových staníc TuneIn, iHeartRadio a Radio.com. V prítomnosti aj v budúcnosti, kráľuje Bluetooth 5.0 a WiFi technológia, ktorú má reproduktor Apple HomePod mini v rýchlej a vo veľmi stabilnej verzii 5.0 s dosahom signálu 10 m. Bluetooth technológiu vhodne dopĺňa WiFi, pre jednoduché pripojenie k sieti a tiež zo svojho iPadu, iPodu touch, Apple TV alebo Macu. So zariadením ľahko ozvučíte aj celý dom, vďaka multiroom audio cez AirPlay 2.

Kompaktný reproduktor HomePod Mini

 Komunikácia s hlasovým asistentom Siri 

Tento skutočne veľmi inteligentný reproduktor HomePod Mini, dokáže plniť aj najrôznejšie úlohy ktoré mu zadáte. Vďaka tomu si vyslúžil pomenovanie SMART. Ovládanie ostatných zariadení v celom dome, alebo požiadavka prehrania obľúbenej pesničky hlasom je samozrejmosť. Repráčik disponuje hlasovým ovládaním Apple Siri, ktoré reaguje dva krat rýchlejšie ako u starších modelov so spomínaným asistentom. Prostredníctvom Siri, môžete hlasovo požiadať o prehranie vašej obľúbenej hudby alebo podcastu, vytvárať zoznamy a pripomienky, získať informácie o svojej polohe, nájsť zapatrošený iPhone, posielať SMS a telefonovať, ovládať ďalšie inteligentné zariadenia v dome, ako sú termostaty, svetlá a rolety aj skontrolovať zamknutie dverí. Siri dokáže navyše rozpoznať hlasy členov rodiny a zapamätať si, ich obľúbené skladby a pri budúcom počúvaní vám jednu z nich prehrať.

1111

Vlastnosti:
✓ T
elo v tvare guľôčky, od spoločnosti Apple
✓ Bluetooth 5.0, s  dosahom signálu 10 m
✓ WiFi 802.11n pripojenie k sieti a priamy prístup pre hostí
✓ Zdroje zvuku: Apple Music, nákupy z iTunes, hudobná knižnica iCloud s predplatným Apple Music alebo iTunes Match, služby tretích strán, rádio Apple Music, rozhlasové stanice z TuneIn, iHeartRadio a Radio.com, Apple Podcasts, AirPlay obsah z iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV alebo Mac
 Ovládač plného rozsahu so silným neodymovým magnetom
Duálne pasívne žiariče

✓ Kvalitný zvuk vďaka hlbokým basám a jasným vysokým frekvenciám
Rozptyl zvuku 360° 
✓ Povrch reproduktoru je pokrytý akusticky priepustným sieťovaným materiálom
Dokonalý výpočtový zvuk ladený v reálnom čase
✓ Cez AirPlay 2 môžete vytvoriť multiroom audio ozvučenie domácnosti
✓ Možnosť vytvorenia stereofónneho ozvučenia, spárovaním 2 repráčikov k sebe
✓ Systém 4 mikrofónov, potlačujúcich okolité hluky pre dokonalé snímanie vášho hlasu
✓ Dotykové ovládanie
Hlasové ovládanie cez hlasovú asistentku Apple Siri s pamäťou na hlas až 6 členov domácnosti
✓ Intercom funkcie pre rozosielanie správ do celej domácnosti/do určitej miestnosti, posielanie a prijímanie správ aj napriek CarPlay za jazdy alebo na AirPodech či pomocou Apple Watch
✓ Kompatibilita s iPhone SE, iPhone 6s a s novšími, s iPod touch 7. generácie, s iPad Pro, s iPad 5. generácie a vyššie, s iPad Air 2 alebo novšími, s iPad mini 4 alebo novšími
✓ Ovládanie cez aplikáciu Home a HomePod mini,
✓ Možnosť diaľkového ovládania inteligentného príslušenstva HomeKit

Obsah balenia:
✓ Apple Homepod Mini 
✓ 20W napájací adaptér

Dodatočné parametre

Kategória: Hlasový asistent Apple HomePod
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
Technológia: Bluetooth, Wifi
Typ SMART produktu: hlasový asistent
Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti
Značka: Apple
Smart funkcie: Áno
Farba: biela
Šírka: 9 cm
Hmotnosť: 500 g
Výška: 14 cm
Hĺbka: 9 cm
Obsah balenia: 20W napájací adaptér
Počet kusov v balení: 1 Kus
Napájanie: 230 V
Použitie: interné
Kompatibilné s hlas.asistentom: Apple Home Kit
Položka bola vypredaná…

Apple Event 2020 - HomePod Mini - Full Presentation

Introducing HomePod mini — Apple

The magic of mini feat. Tierra Whack – Apple

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
J Avatar autora | 29.10.2021
pekne spracovanie, dobry zvuk, možno by to chcelo vacsi:D
T Avatar autora TVOJFON.sk (Administrátor) 2.11.2021
Sme radi, že ste spokojný, tešíme sa nabudúce :)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Apple

Spoločnosť Apple Inc. je americká spoločnosť, ktorá je známa svojim logom zahryznutého jablka. Toto logo predstavuje pokrok v technologickom svete už niekoľko desiatok rokov. So spoločnosťou sa spája mnoho významných osobností, produktov, ale aj množstvo vzostupov a pádov. V apríli 1976 Steve JobsSteve Wozniak založili spoločnosť na základe ich spoločnej túžby po poznaní a snahy vytvoriť vlastný produkt. Zakladatelia Apple však vo svojich začiatkoch nemali pre založenie spoločnosti žiaden potrebný kapitál.

Práve kvôli tomu sa Jobs rozhodol predať svoj starý Volkswagen a Wozniak svoju kalkulačku HP-65, ktorá bola prvou programovateľnou kalkulačkou, pričom v tej dobe stála neuveriteľných 795 dolárov. Prvé roky po založení patrili zostrojeniu funkčného prototypu Apple I a po jeho vypredaní začali pracovať na novom počítači Apple II. Na trh začali prichádzať konkurenčné výrobky od IBM, no Apple II sa líšil typickým elegantným vzhľadom. Pri tomto modely došlo k razantnej zmene loga na jednoduché a pestrofarebné logo, ktoré s menšími obmenami ostalo spoločnosti dodnes, pretože nahryznuté jablko je ľahko odlíšiteľné od iného ovocia.

Úplne prvé logo znázorňovalo Isaaca Newtona ako sedí a číta pod jabloňou, na ktorej visí jablko. Toto jablko neskôr padá na jeho hlavu, čím dokazuje gravitáciu. Logo, ktoré nám je známe v súčasnosti, bolo navrhnuté Robom Janoffom v roku 1977, vtedy však bolo vo farbách dúhy. Jednou zo zaujímavostí je, že po vydaní prvého iPhonu ho dostal každý zamestnanec v spoločnosti ako darček, avšak podmienkou bolo pracovať v spoločnosti minimálne po dobu jedného roka. O úspechu spoločnosti svedčí aj fakt, že doména „apple.com“ sa nachádza medzi 50 najnavštevovanejšími webovými stránkami na svete.

×
your-image-description