Apple iPad Air 4 10.9 (2020) | 64 GB | Blue (MYH02FD/A)

Kód: 586
625 €
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Tablet Apple iPad Air 4 s IPS displejom a uhlopriečkou 10.9” v skvelom rozlišení  2360 x 1640 pixelov, zaujme svojím prepracovaným dizajnom. Ľahký a tenký iPad dokážete behom malej chviľky premeniť na plnohodnotný notebook, stačí pripojiť klávesnicu a myš. iPad Air 4  disponuje hlavným fotoaparátom s 12 Mpx objektvíom, ktoré zachytí video s maximálnym rozlišením 4K pri 24 fps, 30fps alebo 60fps, tiež kinematografická stabilizácia obrazu video pri 1080p, 720p. Predným fotoaparát  s 12 Mpx objektívom na selfie podporuje funkciu FaceID. Poskytuje 64 GB uložisko pre vaše fotografie, videá či hudbu. S jeho A14 Bionic čipom s 64-bitovou architektúrou Neural Engine a 4 GB RAM Vám neújde nič. Batéria s neskutočnou výdržou až 10 hodín, Vám zaručí nerušené prehliadanie fotografii či sledovanie filmov. Využíva technológie 3G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, iBeacon, AirPlay.

Detailné informácie

Podrobný popis

Parametre produktu:

Apple iPad Air 4 10.9 (2020) 64GB

Výrobca: Apple

Operačný systém: iOS

Pamäť: 4 GB

Displej: 10.9 palcov

Rozlíšenie displeja: 2360 x 1640 pixelov

Typ displeja: Liquid Retina

Typ procesora: Apple A14 Bionic

Veľkosť pamäte: 64 GB

Rozlíšenie zadného fotoaparátu: 12 Mpx

Hmotnosť: 460 g

Modelový rok: 2020

Produktový rad: Apple iPad Air

Wi-Fi: áno

3G: áno

LTE: áno

Bluetooth: áno

USB-C: áno

GPS: áno

Gyroskopický senzor: áno

Slot pre SIM kartu: áno

Akcelerometer (G-senzor): áno

 

Batéria: 10 hodin

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tablety Apple iPad
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
Model: iPad Air 4
Vnútorná pamäť: 4 GB, 64 GB
Farba: Modrá
? 3G: áno
? Akcelerometer (G-senzor): áno
Batéria: 10 hodín
? Bluetooth: áno
? Displej: 10.9 palcov
? GPS: áno
? Gyroskopický senzor: áno
? Hmotnosť: 460 g
? LTE: áno
Modelový rok: 2020
? Operačný systém: iOS
Produktový rad: Apple iPad Air
? Rozlíšenie displeja: 2360 x 1640 pixelov
Rozlíšenie zadného fotoaparátu: 12 Mpx
Slot pre SIM kartu: áno
Typ displeja: Liquid Retina
Typ procesora: Apple A14 Bionic
? USB-C: áno
Výrobca: Apple
? Wi-Fi: áno
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Apple

Spoločnosť Apple Inc. je americká spoločnosť, ktorá je známa svojim logom zahryznutého jablka. Toto logo predstavuje pokrok v technologickom svete už niekoľko desiatok rokov. So spoločnosťou sa spája mnoho významných osobností, produktov, ale aj množstvo vzostupov a pádov. V apríli 1976 Steve JobsSteve Wozniak založili spoločnosť na základe ich spoločnej túžby po poznaní a snahy vytvoriť vlastný produkt. Zakladatelia Apple však vo svojich začiatkoch nemali pre založenie spoločnosti žiaden potrebný kapitál.

Práve kvôli tomu sa Jobs rozhodol predať svoj starý Volkswagen a Wozniak svoju kalkulačku HP-65, ktorá bola prvou programovateľnou kalkulačkou, pričom v tej dobe stála neuveriteľných 795 dolárov. Prvé roky po založení patrili zostrojeniu funkčného prototypu Apple I a po jeho vypredaní začali pracovať na novom počítači Apple II. Na trh začali prichádzať konkurenčné výrobky od IBM, no Apple II sa líšil typickým elegantným vzhľadom. Pri tomto modely došlo k razantnej zmene loga na jednoduché a pestrofarebné logo, ktoré s menšími obmenami ostalo spoločnosti dodnes, pretože nahryznuté jablko je ľahko odlíšiteľné od iného ovocia.

Úplne prvé logo znázorňovalo Isaaca Newtona ako sedí a číta pod jabloňou, na ktorej visí jablko. Toto jablko neskôr padá na jeho hlavu, čím dokazuje gravitáciu. Logo, ktoré nám je známe v súčasnosti, bolo navrhnuté Robom Janoffom v roku 1977, vtedy však bolo vo farbách dúhy. Jednou zo zaujímavostí je, že po vydaní prvého iPhonu ho dostal každý zamestnanec v spoločnosti ako darček, avšak podmienkou bolo pracovať v spoločnosti minimálne po dobu jedného roka. O úspechu spoločnosti svedčí aj fakt, že doména „apple.com“ sa nachádza medzi 50 najnavštevovanejšími webovými stránkami na svete.

×