Bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds Pro

Najpredávanejšie

product 4436183
105 €
(87,50 € bez DPH)
1 položiek celkom
product 4436183
SK distribúcia
87,50 € bez DPH
105 € / ks
Kód: SAMBPR190VIEU

Z celej ponuky slúchadiel od značky Samsung, je táto verzia Pro tou najvyššou a najkvalitnejšou. Už len svojim vzhľadom poukazujú na to, že sú naozaj skvelé. True Wireless slúchadlá Samsung Galaxy Buds Pro majú ergonomický dizajn, ktorý sa perfektne prispôsobí vašim ušiam, takže sú skvelým spoločníkom pri športových aktivitách alebo dlhom cestovaní či prechádzke. 

Vďaka dvojpásmovým reproduktorom, čistým výškam a hlbokým basom zažijete skutočný zážitok. Ak by vám totiž náhodou zazvonil telefón, nemusíte si ich vybrať z uší – automaticky sa prepnú do vášho smartfónu a vy môžete komfortne telefonovať.  Samsung Galaxy Buds Pro sa pýšia certifikátom odolnosti IPX7. To znamená, že okrem bežných faktorov ako pot a dážď, ich nepoškodí ani ponorenie do vody, a to až do hĺbky 1 metra na až 30 minút! S praktickou aplikáciou SmartThings vám však stačí jedno pípnutie a okamžite budete vedieť, kam ste ich včera po tréningu položili. 

Na slúchadlách nájdete ekvalizér so šiestimi možnosťami nastavení – normálne, zosilnenie basov, mäkký, dynamický, jasný, jasný a zosilnenie výšok. Samsung Galaxy Buds Pro majú aj svoju aplikáciu Galaxy Wearable s rozšírenými nastaveniami. Ak si napríklad vychutnávate film, ale niekto vám volá, slúchadlá to rozoznajú a automaticky sa prepnú na hovor. A v neposlednom rade, ako som spomínala skôr, môžete využiť veľmi kvalitný ANC alebo transparentný režim. Stavte na túto značku a skombinujte svoje slúchadlá  telefónmi Samsung z našej ponuky. 

your-image-description