Ďalekohľady s nočným videním Ermenrich, Levenhuk a Bresser

Ďalekohľady s nočným videním Ermenrich, Levenhuk a Bresser

V našej ponuke nájdete obľúbené modely nočného videnia. Nočné videnie funguje na podobnom princípe ako denné, ale využíva čiernobiele zorné pole, ktoré možno navzájom kombinovať. To vám umožní vidieť za sťažených svetelných podmienok, napríklad pri veľkej oblačnosti, keď vám denné svetlo veľmi nepomôže, ale nočné videnie bude funkčné.Nočné videnie pracuje so zvyškovým svetlom, ktoré sa potom zložitým elektrochemickým procesom mení na svetlo viditeľné v okulári. V prípade nedostatku zvyškového svetla sa používajú IR lampy s rôznym výkonom a vlnovou dĺžkou.


Tri nové produkty s nočným videním pod značkou Ermenrich. Disponujú zosilňovačom obrazu a vstavaným rekordérom. Ďalekohľady je možné používať nie len s nočným videním, ale aj ako klasické ďalekohľady pre denné pozorovanie. Ďalekohľady od Ermenrich disponujú veľkou pozorovacou vzdialenosťou vo dne aj v noci. Taktiež  sú vybavené infračerveným prísvitomvstavaným rekordérom pre zhotovenie fotografiínahrávanie videí. Monokuláre aj binokuláre sú napájané batériami. Pre úsporu energie disponujú s funkciou automatického vypnutia obrazovky a vypnutia napájania.

Ermenrich


Ermenrich NS1000 monokulárny ďalekohľad
- Na denné aj nočné pozorovanie. S rekordérom. Zväčšenie: 4–32x, digitálny, váha 0,5 kg. Pozorovacia vzdialenosť až 1000m a najkratšia vzdialenosť zaostrenia je 20cm. Možnosť na montovať aj na statív.Ermenrich NS100 monokulárny ďalekohľad - Na denné aj nočné pozorovanie. S rekordérom. Zväčšenie: 1-5x, digitálny, váha 0,25 kg. Zväčšenie 1-5x, digitálne. IR prísvit (7 úrovní jasu), napájaný batériami AA, možnosť montáže na statív pre pohodlnejšie sledovanie.


Ermenrich NS200 binokulárny ďalekohľad - Na denné aj nočné pozorovanie. S rekordérom. Zväčšenie: 1-5x, digitálny, váha 0,7 kg. Rozsah detekcie v úplnej tme: 300 metrov. IR osvetlenie s nastaviteľným jasom. Funkcia záznamu fotografií a videa v rozlíšení Full HD. Možnosť montáže na statív pre pohodlnejšie sledovanie.

V našej ponuke nájdete aj ďalekohľady s nočným videním od značiek LevenhukBresser.LevenhukDigitálny binokulárny ďalekohľad Levenhuk Halo 13x s nočným videním s Wifi - Pre denné aj nočné pozorovanie. S rekordérom a modulom Wi-Fi. Zväčšenie: 13x optický zoom, 1—4x digitálny zoom. Najkratšia vzdialenosť zaostrenia  do 5 m. Priemer objektívu  do 50 mm. Stupeň ochrany IP54. Váha 1 kg.Digitálny binokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13x - Pre denné aj nočné pozorovanie. S rekordérom. Zväčšenie: 13x optický zoom1-4x digitálny zoom. Najkratšia vzdialenosť zaostrenia  do 5 m. Priemer objektívu  do 50 mm. Stupeň ochrany IP54. Váha 1,02 kg.Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13x - Pre denné aj nočné pozorovanie. Srekordérom. Zväčšenie: 13x optický zoom, 1—4x digitálny zoom. Priemer objektívu  do 50 mm. Najkratšia vzdialenosť zaostrenia  3m. Stupeň ochrany IP54. Váha 1,02 kg.

Bresser


Digitálny ďalekohľad Bresser 3x20 s nočným videním - Zväčšenie: 3-6x, napájanie batériami AA 8x, infračervený dosah cca 100m, výdrž batérii
až 6 hodín, vlnová dĺžka 850nm, zorné pole
175 m / 1 000 m, váha 0,335 kg.

×