Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13x

Kód: 77665
Novinka Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
120 € 100 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Možnosti doručenia
Digitálny monokulárny ďalekohľad Levenhuk Halo 13x je ďalekohľad s nočným videním a vstavaným rekordérom. Je vhodný pre vizuálne pozorovanie aj pre zaznamenávanie fotografií alebo videí. Výsledkom je čiernobiely obrázok v úplnej tme a farebný obrázok za denného svetla, kedy sa používa ako bežný monokulár. Ideálnou voľbou je na nočnom love, orientačnom behu, rôznych hrách alebo hliadke. Disponuje možnosťou zväčšenia 13x (optický zoom) a 1-4x (digitálny zoom). Najkratšia vzdialenosť zaostrenia je až 3 metre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13x
Pre denné aj nočné pozorovanie. S rekordérom. Zväčšenie: 13x optický zoom, 1—4x digitálny zoom.


Digitálny monokulárny ďalekohľad Levenhuk Halo 13x je ďalekohľad s nočným videním a vstavaným rekordérom. Je vhodný pre vizuálne pozorovanie aj pre zaznamenávanie fotografií alebo videí. Výsledkom je čiernobiely obrázok v úplnej tme a farebný obrázok za denného svetla, kedy sa používa ako bežný monokulár. Ideálnou voľbou je na nočnom love, orientačnom behu, rôznych hrách alebo hliadke. Disponuje možnosťou zväčšenia 13x (optický zoom) a 1-4x (digitálny zoom). Najkratšia vzdialenosť zaostrenia je až 3 metre.Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13x
Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13x

Integrovaný rekordér slúži na zaznamenanie fotografií a videí pri rozlíšení 1280x960 pix, ktoré je možné znížiť na 640x480 pixelov z dôvodu úspory miesta na pamäťovej karte. Na túto kartu sa zaznamenávajú dáta a je možné ich preniesť do počítača pomocou USB kábla. Videá sa zaznamenávajú rýchlosťou 30 snímok za sekundu bez ohľadu na rozlíšenie obrazu. Optiku tvorí vysoko kvalitné optické sklo a viacnásobná antireflexná vrstva z oxidu kremičitého a disponuje aj digitálnym zosilňovačom obrazu.


Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13x
Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13x

Osvetlenie je regulovateľné so 7 úrovňami jasu, takže si môžete nastaviť optimálnu úroveň osvetlenia podľa vašich potrieb. Plastová konštrukcia zaisťuje nízku hmotnosť a praktickosť ďalekohľadu so zoomom. Monokulár má vodotesnú konštrukciu a závit 1/4" pre inštaláciu statívu na ďalekohľad. Ergonomický dizajn a uchopenie je veľmi pohodlné. Ovládanie zariadenia je jednoduché a ovládacie tlačidlá sa nachádzajú na boku ďalekohľadu. Zdrojom napájania sú batérie, ktoré je nutné zakúpiť samostatne. Súčasťou balenia je aj praktický popruh na nosenie monokulárneho ďalekohľadu.Obsah balenia - Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13x
Obsah balenia - Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13x


Vlastnosti:
- Zariadenie na nočné videnie
- Rozsah detekcie v úplnej tme: 300 m
- Deň: farebný obrázok; noc: čierna a biela
- Priblíženie: 13x optický zoom, 4x digitálny zoom
- Integrovaný infračervený osvetľovač so 7 úrovňami jasu
- Fotografovanie (1280x960 pix) a video nahrávanie (1280x960 pix pri 30 FPS)
- Napájanie z batérie: AA batérie; až 10 hodín nepretržitého fungovania
- Konštrukcia odolná proti kvapkajúcej vode; prispôsobivosť statívom
- Kvalitný monokulár
- Výhodná cena


Obsah sady:
- Zariadenie pre nočné videnie
- Nabíjací kábel mini USB 2.0
- MicroSD 32 GB
- Popruh k prenášaniu
- Užívateľská príručka a celoživotná záruka


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre ďalekohľady. Pre viac informácií kliknite sem

Dodatočné parametre

Kategória: Monokulárne ďalekohľady s nočným videním
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 1.02 kg
Ďalšie vlastnosti: plne potiahnuté šošovky s antireflexnou vrstvou z oxidu kremičitého; automatické vypínanie, osvetlenie s úpravou jasu
? Displej: áno
Formát fotografie: JPG
? Infračervené osvetlenie: áno
Materiál konštrukcie: plast
? Materiál optiky: Optické sklo
Matrica CCD, CCIR: Farba CMOS
Napájanie: 5 batérií AA (nie sú súčasťou balenia)
Pamäťová karta: trieda 10, microSD až 32 GB
? Priemer objektívu (apertúra): do 50 mm
? Rozlíšenie displeja: 720х240 pix
Rozlíšenie fotografie: 1 Mpix (1280x960 pix), VGA (640x480 pix)
Rozlíšenie videa: 960p (1280x960 pix pri 30 FPS), VGA (640x480 pix pri 30 FPS)
Rozsah detekcie: 250-300 m (v úplnej tme); 3 ~ ∞ (za súmraku a denného svetla)
Rozsah prevádzkovej teploty: -20 ° C do +60 ° C
Stupeň ochrany IP (IEC 60529): IP54
Typ zariadenia pre nočné videnie: monokulárny ďalekohľad
Uhlové zorné pole: 10
Video formát: AVI
Vlnová dĺžka: 850 nm
Vstavaný rekordér: áno (foto a video)
Výdrž batérií: 4 h (s infračerveným osvetlením), 10 h (bez infračerveného osvetlenia)
Závit: 1/4"
Závit pre statív: áno
? Zenitový hranol: 1,5 ''
Zosilňovač obrazu: digitálny
? Zväčšenie: 11-20 x
Priemer objektívu (apertúra): 25mm
Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: 3 m
Hmotnosť: 1,02
Zväčšenie: 13x optický zoom, 1-4x digitálny zoom
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie