Novinky vo svete ďalekohľadov Levenhuk Atom Digital

V našom e shope nájdete novinky od spoločnosti Levenhuk, ktoré rozširujú radu ďalekohľadov o vysoko kvalitné digitálne triédre Levenhuk Atom Digital. Medzi prednosti digitálnych ďalekohľadov patrí vstavaný videorekordér, vďaka ktorému budete môcť zachytávať tie najlepšie zážitky, či už z vašich ciest, športových podujatí a aktivít alebo túr. Funkcie triédrov určite ocenia aj ľudia, ktorí vykonávajú profesionálny dohľad napr. pri pátracích akciách alebo záchranných operáciach.

Medzi ďalekohľadmi deň a noc nájdete monokulárne aj binokulárne prevedenie. Môžete ich používať ako počas dňa, tak aj v noci. Disponujú optickým aj digitálnym zväčšením, vďaka čomu poskytujú vysoko kvalitný, zväčšený obraz. Ďalekohľady s nočným videním nahrávajú videá vo Full HD kvalite. Všetky optické zariadenia Levenhuk Atom Digitalvybavené sklenenou optikou, infračerveným prísvitom, vstavanými LCD obrazovkami a štandardným držiakom na statív. Sú odlišné v parametroch ako sú dosah detekcie a zväčšenie. Niektoré modely majú vypuklé šošovky okulára, ktoré slúžia tiež na zväčšenie obrazu.

- Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Atom DNM50 dosah až 200m v noci. Dosah sa súmraku alebo počas denného pozorovanie je neobmedzený. Disponuje optickým zväčšením 4x a digitálnym 1–5x. Priemer šošovky je 28mm. Monokulárny ďalekohľad sa napája štandardnými batériami. Disponuje funkciou automatického vypnutia displeja. Na jedno nabitie vydrží monokulár v nočnom režime 6h. Nasnímane zábery sa ukladajú na pamäťovú kartu s maximálnou kapacitou až 128 GB.

Monokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom Digital DNM50

- Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Atom DNM100 v noci má dosah až 200m. Počas dňa je jeho dosah prakticky neobmedzený. Telo triedra je vyrobené z vysoko odolného plastu ABS. Nasnímane fotografie a videá sa ukladajú na pamäťovú kartu s maximálnou kapacitou až 128 GB. Disponuje 4-násobným optickým zväčšením a 1-8-násobným digitálnym zväčšením. Medzi ďalšiu prednosť monokuláru patrí vypuklá šošovka. Priemer objektívu (apertúra) je 35mm.

Monokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom Digital DNM 100

- Digitálny ďalekohľad pre nočné videnie Levenhuk Atom DNB100 v úplnej tme má dosah 250-300m. Je napájaný štandardnými batériami a disponuje 7 úrovňami jasu. Je vyrobený z odolného ABS plastu. Nočný režim má dobu prevádzky až 6 hodín. Taktiež disponuje funkciou automatického vypnutia. Priemer objektívu (apertúra) 24mm. Maximálna veľkosť pamäťovej karty na ktorú triéder nahráva je až 128 GB.

Ďalekohľad deň a noc Levenhuk Atom Digital DNB100

- Digitálny ďalekohľad pre nočné videnie Levenhuk Atom DNB200 v noci má rozsah detekcie 250-300m. Disponuje 4- násobným optickým zväčšením, ktoré sa dá zväčšiť s digitálnym 1-5 násobným zväčšením. Taktiež disponuje funkciou automatické vypnutia, čo oceníte pri dlhšom pozorovaní. Ďalekohľad deň a noc je vyrobený z odolného ABS plastu. Sníma fotografie a videá vo vysokej kvalite so zvukom. Je napájaný nabíjateľnými batériami 18650 (2x).

Ďalekohľad deň a noc Levenhuk Atom Digital DNB200

Medzi ďalšie novinky od spoločnosti Levenhuk patria digitálne binokulárne ďalekohľady, ktoré sú určené pre denné pozorovania. Disponujú zaujímavým konštrukčným prvkom, výklopnou obrazovkou. Tá vám umožňuje vytvárať videá, ktoré si môžete hneď prezerať na obrazovke. Videá sú nahrávané v rozlíšení 2,5K po dobu až 4 h bez prerušenia natáčania. Medzi týmito novinkami nájdete triédre s 10x zväčšením a výkonným 12x optickým zväčšením. Majú funkciu digitálneho zoomu. Pozorovacie ďalekohľady môžete pri dlhodobom pozorovaní namontovať na statív. Digitálne ďalekohľadyvyrobené z odolného ABS plastu, ktorý chráni systém pred poškodením.

- Digitálny LCD ďalekohľad Levenhuk Atom DB10 disponuje 2" displejom a videorekordérom. Video sa nahráva so zvukom. Vzdialené objekty môžete pozorovať pri zväčšení 10x alebo prostredníctvom digitálneho zoomu až 8x. Displej vytvára vysokokvalitný obraz, ktorý je tvorený snímačom CMOS. Svoje ciele môžete pozorovať v rozsahu od 10 do 1000 m. Nahrávať video môžete nepretržite až 4 hodiny. Maximálna kapacita pamäťovej karty je 32GB. Ak plánujete dlhodobé pozorovanie, môžete triéder umiestniť na statív.

Digitálny LCD ďalekohľad Levenhuk Atom DB10

- Digitálny ďalekohľad Levenhuk Atom DB20 LCD je perfektný prístroj na pozorovanie a vytváranie fotografií a videí za denného svetla. Je vybavený výklopným LCD displejom a videorekordérom. Poskytuje  silné 12x zväčšenie. Taktiež môžete využiť digitálny zoom v rozsahu 1–8x. S triédrom môžete zaostriť na ciele vzdialené až 1000 m. Pohodlné telo binokulárneho ďalekohľadu je založené na schéme „uzavretého mostíka“. Obraz na displeji tvorí vysoko citlivý snímač CMOS. Môžete nepretržite nahrávať až 3,5 hodinyMaximálna kapacita pamäťovej karty je až 32GB.

 

Digitálny ďalekohľad Levenhuk Atom DB20

 

 

×
your-image-description