your-image-description

Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Atom DNM50

Kód: 81698
ZADARMOZADARMO 137,90 € –33 %
Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Atom DNM50
137,90 € –33 % 91,90 € 76,58 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.2.2023
Možnosti doručenia
Monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Atom Digital DNM50 Night Vision je kompaktný digitálny NVD s dosahom až 200 m v tme a so vstavaným rekordérom na nahrávanie fotografií a videa. Funkcionalita zariadenia je užitočná pri nočnom love alebo pri  viacdennej turistike a pozorovaní terénu. Ďalekohľad Monokulárny s nočným videním je možné používať cez deň.  Pre pozorovanie v tme je k dispozícii IR prisvietenie so 7 úrovňami jasu. Má 4x optické zväčšenie a 1-5x digitálny zoom.


Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Atom DNM50


Monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhul Atom Digital DNM50 Vision je praktický pomocník, ktorý má dosah až 200 m v tme. Disponuje vstavaným rekordérom na nahrávanie fotiek a videí. Funkcie ďalekohľadu s nočným videním sa Vám môžu zísť, napríklad pri love alebo viac dennej turistike či pozorovaní terénu. Tento monokulárny ďalekohľad môžete používať jak počas dňa tak a aj v noci. Pri pozorovaní v tme je k dispozícii aj kvalitná optika. Monokulárny ďalekohľad s nočným videním má jednoduché ovládanie.                                                                                                                                            

Čierny ďalekohľad s nočným videním

                                                                                                        

Obraz na vstavanom displeji monokuláru Atom Digital DNM50 vytvára kvalitná sklenená optika a jej snímaš CMOS. Zväčšenie triedra je 4x optické a 1–5x digitálne.  Zaostrovacie koliesko nájdete na šošovke daného objektívu a tlačidlá, ktorými ovládate osvetlenia sú priamo pod Vašimi prstami na hornom paneli. Priemer šošovky objektívu je 28 mm. Ďalekohľad s nočným videním má tú výhodu, že je malý a skladný, takže nezaberá mnoho miesta. Zariadenie sa napája štandardnými batériami. Funkciou šetrenia energie pomocou  automatického vypnutia displeja a zariadenia tiež disponuje trieder s nočným videním. Doba nepretržitého používania, na jedno nabitie záleží od podmienok sledovania. V nočnom režime vydrží 6 hodín. Pomocou tohto monokulárneho ďalekohľadu s nočným videním si môžete spraviť vysokokvalitné fotografievidea.              

Ďalekohľad Čiernej farby s nočným videním

Dosah detekcie objektu v úplnej tme je až 200 m, ale za súmraku a za denného svetla je jeho dosah neobmedzený. Vstavaný videorekordér dodá širokú škálu rôznych možností záznamu fotiek a videí v rôznych rozlíšeniach a to 10M pre fotografie a až 1920x1080 pix pri 30 snímkach za sekundu pre videa. Pamäťová karta, na ktorú sa dáta ukladajú, má kapacitu128 GB. Takže sa Vám na kartu zmestí mnoho fotografií a videí. Ďalekohľad deň a noc  je vybavený portom na prenos súborov do Vášho PC a stativovou zásuvkou so štandarným priemerom.

Obrazovka ďalekohľada s nočným videním ktorým sa dá fotiť a natáčať videa


Vlastnosti:                                                                                                     
- NVD monokulár s optickým zväčšením a digitálnym zoomom
- Denné a nočné pozorovanie s IR prísvitom
- CMOS snímač, sklenená optika, vstavaný displej

- Cena ďalekohľadu s nočným videním je v pomere s kvalitou výborná
- Ľahké telo vyrobené z odolného ABS plastu, pohodlné gumené očnice
- Videorekordér, nahrávanie Full HD videa, uchytenie na statív
- Napájanie štandardnými batériami
- Zväčšenie: 4x (optické), 1–5x (digitálne)
- Priemer šošovky objektívu je: 28 mm


Súprava obsahuje:

- Prístroj na nočné videnie
- Popruh
- USB kábel
- Návod na použitie a záručný list

Dodatočné parametre

Kategória: Monokulárne ďalekohľady s nočným videním
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.28 kg
Značka: Levenhuk
? Materiál optiky: Optické sklo
? Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: do 5 m
? Priemer objektívu (apertúra): do 50 mm
? Zväčšenie: 0-10 x
Montáž: 1/4 "
Napájanie: 5 batérií AA (nie sú súčasťou balenia)
Použitie: Videorekordér, nahrávanie Full HD videa, uchytenie na statív
Rozlíšenie: 1920x1080
Rozlíšenie videa: 1280x720 pri 30 snímkach za sekundu , 1920x1080 (Full HD) pri 30 snímkach za sekundu
Priemer objektívu (apertúra): 28mm
Zväčšenie: 1,5x digitálny zoom
Rozsah detekcie: 200 m
Slot na pamäťovú kartu: Áno
Uhlové zorné pole: 10
Zosilovač obrazu: Digitálny
Matrice CCD, CCIR: Farba CMOS
Rozlišenie displeja: 320x240 pix
Displej: 1,54"
Vstavaný rekordér: Áno
Formát videozáznamu: *.avi
Obrazový formát: *.jpg
Rozlíšenie obrazu, MP: 0 (3648x2736) , 3 (2048x1536) , 5 (2992x1696) , 8 (3264x2448) , VGA (640x480)
Pamäť: MicroSD až 128 GB, trieda 10
IR (infračervené) osvetlenie: Áno
Vlnová dĺžka: 850 nm
Životnosť batérii: 6 – 10 h
Materiál tela: Vysokopevnostný ABS plast
Teplotný rozsah fotoaparátu: -20...+60 C°
Ďalšie vlastnosti: 7 úrovní jasu infračerveného osvetlenia, funkcia automatického vypnutia displeja a prístroja
Rozmery: 16.5x8.5x7.5 cm
Najkratšia vzdialenosť zaostrenia pre ďalekohľad: 5 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description