" Hračky " a pomôcky pre deti na pozorovanie prírody

Rozšírenie rady LabZZ

Sortiment radu Levenhuk LabZZ určený pre deti bol rozšírený o množstvo zaujímavých produktov. Pokiaľ vaše dieťa rado chodí na túry, je fanúšikom videí o prežití v divočine alebo rado skúma hmyz, potom by ste mali upriamiť svoju pozornosť na tieto novinky. 

Medzi novinkami určite ľahko nájdete darček pre každého pretože  v ponuke je optika, turistické sady na prežitie, multifunkčné nástroje a entomologické nástroje, optické prístroje na denné a nočné pozorovanie.

V ponuke noviniek sú taktiež dva klasické binokulárne ďalekohľady na pozorovanie a binokulárny ďalekohľad, ktorý má zabudované svetlo, ktoré využijete aj keď je vonku tma. Taktiež vás môže zaujať aj pozorovací ďalekohľad s 12x zväčšením. K dispozícii sú aj dvojité sady binokulárnych ďalekohľadov a vysielačiek s dosahom až 3 km. Všetky hore spomínané produkty sa budú skvele hodiť na výlety a deti vďaka ním môžu zažiť kopec zážitkov a taktiež môžu získať množstvo nápadov na akčné hry. 

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk LabZZ B4 - Strechové hranoly. Zväčšenie: 8x. Priemer šošovky objektívu: 21 mm, materiál optiky BK-7, hmotnosť 0,18kg.


Binokulárny ďalekohľad Levenhuk LabZZ B5 - Strechové hranoly. Zväčšenie: 8x. Priemer šošovky objektívu: 21 mm, materiál optiky BK-7, hmotnosť 0,19 kg.


Binokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk LabZZ NV5 - Zväčšenie: 4x. Priemer šošovky objektívu: 30 mm, napájanie - batérie typu AAA, hmotnosť 0,29 kg.


Pozorovací ďalekohľad Levenhuk LabZZ S5 12x30 - Skladacie. Zväčšenie: 12x. Priemer šošovky objektívu: 30 mm, hmotnosť 0,08 kg.Sada vysielačiek a binokulárnych ďalekohľadov Levenhuk LabZZ WTT10 Oranžová - Dve vysielačky a dva binokulárne ďalekohľady. Dosah komunikácie je až 3 km. Napájanie vysielačiek AAA batérie alebo dobíjacie batérie 4 ks (na jednu vysielačku). Hranol ROOF.

Sada vysielačiek a binokulárnych ďalekohľadov Levenhuk LabZZ WTT10, Modrá - Dve vysielačky a dva binokulárne ďalekohľady. Dosah komunikácie je až 3 km. Napájanie vysielačiek AAA batérie alebo dobíjacie batérie 4 ks (na jednu vysielačku). Hranol ROOF.

Turistické sady:

Nasledujúce novinky z radu LabZZ zaujmú najmä malých dobyvateľov divokej prírody. Sady sa budú hodiť pri táborení, pri rodinnej prechádzke v prírode alebo pri akčných hrách s kamarátmi. Sady obsahujú od multifunkčných nástrojov, ktoré vám zaberú málo miesto v batohu a zmestia sa do dlane, až po desiatky užitočných sad, ktoré sa vám budú hodiť pri každom dobrodružstve. Medzi novinkami nájdete aj novú čelovku, ktorá je špeciálne upravená a prispôsobená pre deti. Čelovku si môžete zakúpiť aj samostatne.

Sady pre prežitie Levenhuk LabZZ SK5 čierna a Levenhuk LabZZ SK5 zelená sú sady poskladané z nástrojov 7 v 1, ktoré obsahujú binokulárny ďalekohľad, monokulárny ďalekohľad, pozorovací ďalekohľad, lupu, stereoskop, kompas a zrkadlo.


Náramky s kresadlom Levenhuk LabZZ FL5 čierny a Levenhuk LabZZ FL5 oranžový sú nie len štýlové pomôcky 5 v 1, ale aj užitočný nástroj pre milovníkov dobrodružstva, ktoré obsahujú kresadlo, nôž, mini kompas, píšťalka a 2 metrové lano. Hmotnosť náramku je len 0,04 kg.


Levenhuk LabZZ SK20 je kempingový set vhodný pre entomologickú expedíciu, ktorého obsahom je: binokulárny ďalekohľad (hranol ROOF), lupa, plechovku na hmyz, pinzetu, píšťalku, kompas a batoh. Váha 0,46kg.Levenhuk LabZZ SK30 je veľká sada pre expedície a cestovanie, ktorá obsahuje: binokulárny ďalekohľad (hranol ROOF), lupu, plechovku na hmyz, sieťku na motýle, lapač hmyzu, pinzetu, kompas, dve svietidlá (napájané 3x AAA), náramok s kresadlom na prežitie, píšťalku, poznámkový blok. Váha 0,73kg.

Levenhuk LabZZ SK40 je veľká sada s dvoma vysielačkami, ktorá obsahuje: binokulárny ďalekohľad (hranol ROOF), lupu, plechovku na hmyz, lapač hmyzu a sieťku na motýle, pinzetu, píšťalku, dve svietidlá s rôznymi režimami svietenia –( stále svietenie, blikanie, signál SOS) kompas, dve vysielačky s dosahom až 3 km a batoh.

sada na prezitie pre deti Levenhuk LabZZ SK40

Čelovka Levenhuk LabZZ F7 je LED svietidlo s tromi prevádzkovými režimami – stále svietenie, blikanie, signál SOS. Napájanie 3 ks AAA batérii.

Čelovka Levenhuk LabZZ F7Pre budúcich entomológov

Malých entomológov určite očaria špeciálne entomologické nástroje, vďaka ktorým dokážu bezpečne premiestňovať hmyz bez toho, aby sa ho museli dotknúť holými rukami. Nedôjde tak ani k poškodeniu hmyzu a zabráni sa tak aj možnosti bodnutia. Entomologické nástroje je možné si zakúpiť ako súčasť sád alebo samostatne.

Lapač hmyzu Levenhuk LabZZ BT10 – váha 0,03kg.

Pinzeta Levenhuk LabZZ TW5 – vyrobená z plastu, váha 0,01 kg.

  

 

×