Súprava vysielačiek a binokulárnych ďalekohľadov Levenhuk LabZZ WTT10, modrá

Kód: 79902
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
35 € / ks 29,17 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
5.6.2024
Možnosti doručenia
Súprava vysielačiek a binokulárnych ďalekohľadov Levenhuk LabZZ WTT10 je určená pre deti. Obsahuje dve vysielačky a dva binokulárne ďalekohľady. Dosah komunikácie je až 3km. Vysielačky majú mnoho funkcii, ktoré ocenia aj staršie deti a dospelý. Detské binokulárne ďalekohľady majú malé rozmery, sú založené na strechových hranoloch a taktiež sa na nich dá upraviť medzipupilárna vzdialenosť preto ich môžu používať deti rôznych vekových kategórii.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Súprava vysielačiek a binokulárnych ďalekohľadov Levenhuk LabZZ WTT10, modrá 

Dve vysielačky a dva binokulárne ďalekohľady. Dosah komunikácie je až 3 km 


Turistická súprava Levenhuk LabZZ WTT10, modrá, je sada určená pre deti, ktorá obsahuje dve vysielačky a dva binokulárne ďalekohľady. Obidva produkty môžete využiť pri mnohých hrách a zároveň môžu deti povzbudiť k hľadaniu nových nápadov pri voľnočasových aktivitách na vidieku, doma na dvore alebo na letnom tábore. S vysielačkami a binokulárnymi ďalekohľadmi budú môcť malí špióni počas hry sledovať pohyb nepriateľa a na diaľku posielať správy na veliteľstvo. Spomínané produkty sú vhodné pre deti pretože sú ľahké, kompaktné a ľahko sa s nimi manipuluje.Súprava vysielačiek a binokulárnych ďalekohľadov Levenhuk LabZZ WTT10, modrá

Vysielačky majú mnoho funkcií, ktoré určite ocenia staršie deti a aj dospelí. Prostredníctvom vysielačiek môžete komunikovať na vzdialenosť až 3 kilometrov. Každá vysielačka má LCD obrazovku, vstavané svietidlo, konektor pre slúchadlá a funkciu hlasového ovládania VOX (prostredníctvom náhlavnej súpravy). Šumy na pozadí pri komunikácií sú automaticky potlačené (v prípade nestabilného pripojenia môžete aktivovať monitorovanie rádiových frekvencií, tým sa vypne potláčanie šumu a môžete tak vnímať všetky signály na zvolenom kanáli.) K dispozícii je aj funkcia skenovania pre kontrolu aktivity na kanáloch. Na vysielačkách je možné klávesnicu uzamknúť, čím sa zabráni riziku neúmyselného stlačenia klávesov. Túto funkciu využijete hlavne pri hraní aktívnych hier. Binokulárne ďalekohľady ktoré sú v sade Levenhuk LabZZ WTT10 sú modely malých rozmerov, ktoré sú založené na strechových hranoloch. Medzipupilárna vzdialenosť je nastaviteľná, preto binokulárny ďalekohľad môžu používať deti rôzneho veku. Ostrosť si viete nastaviť jednoduchým otáčaním centrálneho kolieska. Optické tubusy sú pogumované, čo zaručuje bezpečné uchopenie. 


Súprava vysielačiek a binokulárnych ďalekohľadov Levenhuk LabZZ WTT10, modrá


Vlastnosti: 

- Odolné vysielačky s klipsovými úchytmi, svietidlami a konektormi pre slúchadlá 

- Funkčnosť ako pri modeloch plnej veľkosti: hlasové ovládanie, možnosť monitorovania a skenovania rádiových frekvencií 

- Klávesnicu je možné uzamknúť (tlačidlá na prenos a volanie zostávajú aktívne) 22 kanálov pre komunikáciu, automatické potlačenie šumu   - -Binokulárny ďalekohľad v sade - všetko, čo potrebujete k hre na špiónov


Obsah sady:

- Vysielačky – 2 ks 

- Binokulárne ďalekohľady – 2 ks 

- Užívateľská príručka a záručný list


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre ďalekohľady. Pre viac informácií kliknite sem.
 

Prečítajte si naše články k danej téme - Optické prístroje pre deti:

" Hračky " a pomôcky pre deti na pozorovanie prírody
https://www.tvojfon.sk/clanky-o-optickych-pristrojoch/--hracky-a-pomocky-pre-deti-na-pozorovanie-prirody/

Všetko čo potrebujete vedieť o mikroskope Rainbow 2L PLUS
https://www.tvojfon.sk/blog-o-mikroskopoch/vsetko-co-potrebujete-vediet-o-mikroskope-rainbow-2l-plus/

Spoznajte biologický mikroskop Levenhuk Rainbow 50L
https://www.tvojfon.sk/blog-o-mikroskopoch/spoznajte-biologicky-mikroskop-levenhuk-rainbow-50l/

Prehľad najpredávanejších detských mikroskopov
https://www.tvojfon.sk/blog-o-mikroskopoch/prehlad-najpredavanejsich-detskych-mikroskopov/

Značka Levenhuk sa spája s Discovery Channel
https://www.tvojfon.sk/discovery-by-levenhuk/znacka-levenhuk-sa-spaja-s-discovery-channel/

Nové detské mikroskopy od spoločnosti Discovery by Levenhuk
https://www.tvojfon.sk/discovery-by-levenhuk/nove-detske-mikroskopy-od-spolocnosti-discovery-by-levenhuk/

Nový rad mikroskopov Discovery by Levenhuk
https://www.tvojfon.sk/discovery-by-levenhuk/novy-rad-mikroskopov-discovery-by-levenhuk/

Doživotná záruka na produkty Levenhuk!
https://www.tvojfon.sk/clanky-o-optickych-pristrojoch/dozivotna-zaruka-na-produkty-levenhuk/

Záruka Bresser
https://www.tvojfon.sk/clanky-o-optickych-pristrojoch/zaruka-bresser/

Dodatočné parametre

Kategória: Všetko pre pozorovateľov
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.58 kg
Ďalšie informácie: Vstavané svietidlo, port pre slúchadlá, spona na opasok, LCD displej, indikátor nabitia batérie
Osvetlenie: Áno
Zaostrovanie: Centrálne
Zdroj napájania: AAA batérie alebo dobíjacie batérie – 4 ks (na jednu vysielačku, nie sú súčasťou sady)
Prevádzková frekvencia, MHz: 400–470
Počet kanálov: 22
Potlačenie šumu: Automatické potlačenie šumu na pozadí
Výkon vysielača, W: 0,5 W
Komunikačný dosah, km: Až 3 km
Funkcia: Ovládanie hlasitosti, hlasové ovládanie VOX, monitorovanie rádiových frekvencií, zámok klávesnice
Funkcia skenovania: Áno
Rozsah prevádzkovej teploty, °C: –20…+50 (–4…+122) °C
Hranol: ROOF
Medzipupilárna vzdialenosť, mm: Nastaviteľná
Hmotnosť: 0,58 kg
Rozmery: 19×16×10 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

logo Levenhuk

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 Misia spoločnosti

Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvýšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia

Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

 Levenhuk produkty

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Discovery by Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk Labzz pre deti

 Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelávacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

your-image-description