Divadelné kukátko Levenhuk Broadway 325F (biele, s LED svietidlom a retiazkou)

Kód: 28817
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
35,90 € 29,92 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Možnosti doručenia
Pre milovníkov činohry, opery či divadla, je ideálnou voľbou divadelné kukátko Levenhuk Broadway 325F. Je to veľmi užitočný nástroj, no zároveň aj štýlový a elegantný kúsok, ktorý skvele doplní vašu večernú róbu. Vďaka svojim veľmi kompaktným rozmerom si ho viete odložiť do kabelky menších rozmerov. Toto divadelné kukátko disponuje zväčšením až 3x, čo vám zaručí istotu, že vám nič neunikne.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Divadelné kukátko Levenhuk Broadway 325F (biele, s LED svietidlom a retiazkou)
Zväčšenie: 3x. Priemer šošovky objektívu: 25 mm. Príslušenstvo: LED svietidlo, retiazka. Farba: biela so zlatou


Pre milovníkov činohry, opery či divadla, je ideálnou voľbou divadelné kukátko Levenhuk Broadway 325F. Je to veľmi užitočný nástroj, no zároveň aj štýlový a elegantný kúsok, ktorý skvele doplní vašu večernú róbu. Vďaka svojim veľmi kompaktným rozmerom si ho viete odložiť do kabelky menších rozmerov. Toto divadelné kukátko disponuje zväčšením až 3x, čo vám zaručí istotu, že vám nič neunikne.


Divadelné kukátko Levenhuk Broadway 325F (biele, s LED svietidlom a retiazkou)
Divadelné kukátko Levenhuk Broadway 325F (biele, s LED svietidlom a retiazkou)
Obľúbite si jeho luxusný a štýlový dizajn, pri ktorom jeho mliečne biele telo dozdobujú zlaté prvky. Súčasťou je odnímateľná krútená retiazka v čiernobielej kombinácii, ktorá dodáva celkovému vzhľadu veľmi príjemný nádych. Všetky optické komponenty tohto divadelného kukátka chráni niekoľkonásobná antireflexná vrstva a optika je tvorená vysoko kvalitným sklom BaK-4. Toto divadelné kukátko je založené na systéme stredového zaostrovania, vďaka ktorému je upravenie ostrosti obrazu veľmi jednoduché a rýchle. Výhodou tohto divadelného kukátka je jeho vybavenosť LED osvetlením, ktoré je skvelým pomocníkom v situácii, keď potrebujete nájsť svoje sedadlo v úplnej tme.

Vlastnosti:

- Divadelné kukátko

- Luxusný a štýlový dizajn

- Odnímateľná krútená retiazka

- Systém stredového zaostrovania

- LED osvetlenie


Súprava obsahuje:
- Divadelné kukátko
- Kožená čistiaca utierka
- Vačok
- 2 batérie LR41
- Návod na použitie a záručný list


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre ďalekohľady. Pre viac informácií kliknite sem.


Dodatočné parametre

Kategória: Divadelné ďalekohľady
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.23 kg
? Antireflexné vrstvy: FMC
? Interpupilárna vzdialenosť: 70 mm
? Materiál optiky: BaK-4
? Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: do 5 m
? Zväčšenie: 0-10 x
Typ: Galileov ďalekohľad
Zaostrovanie: Stredové
Zorné pole: 109 m / 1000 m
Zväčšenie: 3 x
Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: 3,5 m
Priemer šošoviek objektívu: 25 mm
Výstupná pupila: 8,3 mm
Očný reliéf: 5 mm
Zorné pole v stupňoch: 6
Materiál tela: Kov
Rozmery: 110x55x40
Hmotnosť: 0,29
Farba: Biela

Prezentačné video ANJ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

logo Levenhuk

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 Misia spoločnosti

Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvýšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia

Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

 Levenhuk produkty

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Discovery by Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk Labzz pre deti

 Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelávacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description