Lacné klince

Klince sú jednoduché kovové alebo plastové drobné stavebné príslušenstvo, ktoré sa používajú v rôznych oblastiach. Sú to malé, hrotovité, špicaté kovové výrobky, určené na jednoduché a rýchle spájanie dvoch alebo viacerých súčasti z mäkkého materiálu spolu.

#ShowMore#

Klince sú najviac používané pri tesárskych a stolárskych prácach na upevnenie drevených prvkov. Sú perfektné na spájanie dvoch prvkov bez nutnosti použitia lepidla alebo skrutiek. Keď sú klince vložené správne, vytvoria silný a trvanlivý spoj. Klince sú tiež často používané aj v stavebníctve, kováčstve, poľnohospodárstve a v mnohých iných odvetviach. Existuje mnoho druhov klincov, ktorá sa od seba líšia dĺžkou, hlavičkou a v neposlednom rade určením. V tejto kategórii nájdete tieto druhy klincov:

Stavebné klince sú vyrobené z kovu alebo plastu, a používajú sa na upevnenie stavebných prvkov, ako napríklad trámy, stĺpiky, dosky a mnoho iného. Najčastejšie sú vyrobené z ocele alebo hliníka. Sú dostupné v rôznych veľkostiach a tvaroch.
Čalúnnické klince sa používajú na upevnenie látky na čalúnený nábytok. Zvyčajne majú plochú hlavu a sú buď nitované alebo zatĺkacie. Klince sa zatĺkajú do rôznych častí nábytku, aby sa zabezpečilo, že látka zostane na mieste.
Klince lepenkové sú malé kovové klince, ktoré sú určené napríklad na prichytávanie lepenky alebo šindľov k dreveným podkladom. Zvyčajne majú guľatú hlavu. Lepenkové kliny sú ideálne na pripevňovanie lepenky k podkladu, pretože sú jednoduché na použitie a umožňujú vytvoriť pevný a trvanlivý spoj.

 

Dá sa povedať, že klince sú dôležitou súčasťou mnohých odvetví, vrátane stavebníctva, čalúnictva, obalového priemyslu a mnoho iného. Práca s klincami je rýchla a jednoduchá na použitie. Vďaka ním môžete vytvoriť pevný a trvanlivý spoj, čo z nich robí nevyhnutnú súčasť mnohých projektov.

 

 

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?
- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia:

- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny    

 

×
your-image-description