Trinokulárny mikroskop Levenhuk MED 25T

Kód: 73993
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
ZADARMOZADARMO 1 199,94 € –37 %
Trinokulárny mikroskop Levenhuk MED 25T
1 199,94 € –37 % 755 € 629,17 € bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Trinokulárny mikroskop Levenhuk MED 25T je profesionálny mikroskop určený na laboratórny výskum. Tento optický mikroskop je vhodný na pozorovanie pomocou metódy jasného a tmavého poľa a umožňuje nastavenie Köhlerovho osvetlenia a zároveň štúdium zložitých mikroštruktúr. Laboratórny mikroskop nájde využitie v univerzitnom, lekárskom alebo inom výskumnom laboratóriu či vedeckom centre. Celkové zväčšenie, ktoré tento kvalitný mikroskop ponúka sa pohybuje v rozmedzí od 40x do 1000x.

Detailné informácie

Podrobný popis

Trinokulárny mikroskop Levenhuk MED 25T

Zväčšenie: 40-1000x. Hlavica: trinokulárna.


Trinokulárny mikroskop Levenhuk MED 25T je profesionálny mikroskop určený na laboratórny výskum. Tento optický mikroskop je vhodný na pozorovanie pomocou metódy jasného a tmavého poľa a umožňuje nastavenie Köhlerovho osvetlenia a zároveň štúdium zložitých mikroštruktúr. Laboratórny mikroskop nájde využitie v univerzitnom, lekárskom alebo inom výskumnom laboratóriu či vedeckom centre. Celkové zväčšenie, ktoré tento kvalitný mikroskop ponúka sa pohybuje v rozmedzí od 40x do 1000x.


Trinokulárny mikroskop Levenhuk MED 25T
Trinokulárny mikroskop Levenhuk MED 25T
Zloženie mikroskopu tvorí optika vyrobená z vysoko kvalitného optického skla s protiplesňovým povlakom, trinokulárna otáčacia hlavica v rozsahu 360°, dva širokouhlé okuláre WF10x/18 mm s možnosťou dioptrickej korekcie a revolverový nosič, v ktorom sa nachádzajú achromatické objektívy s rôznymi hodnotami zväčšenia: 4x, 10x, 40x a 100x. Navyše, dva objektívy (40x a 100x) sú vybavené pružinovým rámom z dôvodu ochrany pred poškodením a objektív 100x je možné využiť s metódou olejovej imerzie. Rovinné achromatické objektívy redukujú chromatické odchýlky a vytvárajú takmer ploché zorné pole.


Trinokulárny mikroskop Levenhuk MED 25T
Trinokulárny mikroskop Levenhuk MED 25T

Stavba mikroskopu je dotvorená mechanickým dvojvrstvovým pracovným stolíkom s mechanickým meradlom, kde je možné umiestniť mikroskopické preparáty presne pod šošovku objektívu. Zaostrovací mechanizmus tvorí hrubé a jemné zaostrenie a aj vďaka plynulému posuvu je jednoduché získať ostrý obraz. Pod pracovným stolíkom je umiestnený Abbeho kondenzor s irisovou clonou a držiakom filtra. Osvetľovací systém obsahuje 20 W halogénovú žiarovku a reguláciu jasu. Zdrojom napájania je striedavý prúd. Pred poškodením je mikroskop chránený odolnou kovovou konštrukciou, vďaka ktorej je životnosť mikroskopu oveľa dlhšia.Trinokulárny mikroskop Levenhuk MED 25T
Trinokulárny mikroskop Levenhuk MED 25T

Vlastnosti:
- Trinokulárna hlava
- Rovinná achromatická optika poskytuje 40x až 1000x zväčšenie
- Protiplesňový povlak všetkých optických povrchov
- 20 W halogénové svetlo je napájané zo zdroja striedavého prúdu
- K dispozícii je Köhlerovo osvetlenie
- K dispozícii je pozorovanie jasného a tmavého pole
- Kvalitný optický biologický mikroskop Levenhuk
- Cenovo lacný mikroskop


Obsah sady:
- Základňa mikroskopu so stojanom
- 360° otočná trinokulárna hlava
- Rovinné achromatické objektívy: 4x, 10x, 40xs, 100xs (olej) s protiplesňovým povlakom
- Širokouhlé okuláre: WF10x/18 mm s protiplesňovým povlakom (2 ks)
- Abbé kondenzor NA 1,25 s irisovou clonou a držiakom filtra
- Kondenzor tmavého poľa (olej)
- Filtre: modrý, zelený, žltý
- Nádobka s imerzným olejom
- Halogénové svetlo (6 V/20 W)
- Poistka (2 ks)

- Napájací kábel pre mikroskop
- Protiprachový kryt
- Držiak fotoaparátu
- Užívateľská príručka a doživotná záruka

*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Medicínske mikroskopy
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 8.14 kg
? Hlavica: trinokulárna
Napájanie: 100-240 V
? Osvetlenie: halogénová žiarovka
Regulácia jasu: áno
Typ: biologické
? Typ svetelného zdroja: Halogénové svetlo
Zaostrenie: koaxiálny, hrubé (0,5 mm) a jemné (0,002 mm), pomocou ozubnice s pastorkom
? Zväčšenie: 40-1000 x
Materiál optiky: Optické sklo
Priemer tubusu okuláru: 23,2 mm
Okuláre: WF10x
Objektívy: 4x, 10x, 40xs, 100xs
Revolverový nosič: 3 objektívy
Interpupilárna vzdialenosť: 55-75 mm
Pracovný stolík: Mechanický dvojvrstvový o rozmere 140x140 mm s mechanickou stupnicou
Zdvih stolíku pomocou zaostrovacieho mechanizmu: 75/50 mm
Dioptrická korekcia okuláru: ± 5 dioptrií
Kondenzor: Abbé kondenzor N.A. 1,25 s irisovou clonou a držiakom filtra
Clona: Irisová
Konštrukcia: Kov
Filtre: Modrý, zelený, žltý
Prídavné funkcie: Kolektorová šošovka, Köhlerové osvetlenie, kondenzor tmavého poľa (olej)
Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Možnosti použitia: Klinické a laboratórne
Metódy pozorovania: V tmavom poli, v svetlom poli
Otáčanie hlavice: Otočná o 360 °, s rozdeľovačom lúčov
Aké objektívy: Rovinné achromatické 4x, 10x, 40xs, 100xs (olej)
Hmotnosť: 8,14 kg
Farba: Biela
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×