MikroTik

Najpredávanejšie

MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS + L6 (1,7GHz; 4GB RAM;1xGLAN;12xSFP+; 2xSFP28; dual PSU) rack
 
574,99 €
(479,16 € bez DPH)
MIKROTIK RouterBOARD LtAP LoRa8 LTE kit + L4 (880MHz, 128MB RAM, 1xGLAN, 1x 802.11n; LTE; LoRa8) outdoor
 
333,41 €
(277,84 € bez DPH)
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch FiberBox Plus + L5 (800MHz; 256MB RAM; 1x GLAN; 4x SFP+) outdoor
 
219,58 €
(182,98 € bez DPH)
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+PC + L6 (1,2GHz; 4GB RAM; 16xGLAN; 2x SFP+; dual PSU) rack
 
445,87 €
(371,56 € bez DPH)
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS318-1Fi-15Fr + L5 (800MHz; 256MB RAM; 16x LAN; 2x SFP)
 
142,76 €
(118,97 € bez DPH)
MIKROTIK SFP modul SM WDM 1310/1550nm sada 2ks (20km)
MIKROTIK SFP modul SM WDM 1310/1550nm sada 2ks (20km)
Skladom (1 ks)
Kód: MIKRO-S-3553LC20D
 
67,79 €
(56,49 € bez DPH)
MIKROTIK RouterBOARD LHG 5HP + L3 (600MHz; 64MB RAM, 1x 5GHz 802.11a/n; 24,5dBi anténa) outdoor
 
72,82 €
(60,68 € bez DPH)
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM + L6 (800MHz; 1GB RAM; 1x GLAN; 16x SFP+) rack
 
423,92 €
(353,27 € bez DPH)
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS309-1G-8S+IN + L5 (800MHz; 512MB RAM; 1x GLAN; 8x SFP+) desktop
 
260,71 €
(217,26 € bez DPH)
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router 1016-12S-1S+ + L6(1,2GHz, 2GB RAM, 12x SFP, 1x SFP+, USB) Dual PSU, rack
 
788,74 €
(657,28 € bez DPH)
156 položiek celkom
MIKROTIK U.fl - SMA female pigtail pre wAP R
6,15 € bez DPH
7,38 €
Kód: MIKRO-ACSMAUFL
MIKROTIK U.fl - RSMA female pigtail pre WiFi antény
5,32 € bez DPH
6,38 €
Kód: MIKRO-ACRSMAUFL
MIKROTIK SR-10U stojan pre 19 "rackmount zariadenia 10U
36,94 € bez DPH
44,33 €
Kód: MIKRO-SR-10U
MIKROTIK SFP+ modul RJ45 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
53,08 € bez DPH
63,70 €
Kód: MIKRO-S-RJ10
MIKROTIK SFP+ modul MM 10G 850nm (300m)
49,18 € bez DPH
59,02 €
Kód: MIKRO-S-85DLC03D
MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28 modul SM 1G/10G/25G 1310nm (10km)
111,50 € bez DPH
133,80 €
Kód: MIKRO-XS-31DLC10D
MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28 modul BiDi SM 1270/1330nm (15km)
253,26 € bez DPH
303,91 €
Kód: MIKRO-XS-2733LC15D
MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 3m
32,58 € bez DPH
39,10 €
Kód: MIKRO-XS-DA0003
MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1m
23,06 € bez DPH
27,67 €
Kód: MIKRO-XS-DA0001
MIKROTIK SFP modul SM WDM 1310/1550nm sada 2ks (20km)
56,49 € bez DPH
67,79 €
Kód: MIKRO-S-3553LC20D
MIKROTIK SFP modul SM 1310nm (20km)
19,68 € bez DPH
23,62 €
Kód: MIKRO-S-31DLC20D
MIKROTIK SFP modul RJ45 10/100/1000M copper module
23,26 € bez DPH
27,91 €
Kód: MIKRO-S-RJ01
MIKROTIK SFP modul MM 850nm (550m)
14,77 € bez DPH
17,72 €
Kód: MIKRO-S-85DLC05D
MIKROTIK RouterBOARD wsAP AC lite + L4 (650MHz, 64MB RAM, 3xLAN, 1x 802.11ac)
47,44 € bez DPH
56,93 €
Kód: MIKRO-WSAP-5HAC2ND
MIKROTIK RouterBOARD wsAP AC lite + L4 (650MHz, 64MB RAM, 3xLAN, 1x 802.11ac)
37 € bez DPH
44,40 €
Kód: MIKRO-WSAP-5HAC2ND-SER
MIKROTIK RouterBOARD Wireless Wire nRAY 60GHz + L3 (1GHz, 256MB RAM, 1xGLAN, 1x 60GHz) outdoor kit Kód: MIKRO-NRAY-60ADPAIR
MIKROTIK RouterBOARD Wireless Wire Cube Pro + L4 (448-896MHz, 256MB RAM, 1xGLAN, 1x5GHz 1x 60GHz, GPS) outdoor kit Kód: MIKRO-RBCUBEG-5AC60AY-KIT
MIKROTIK RouterBOARD Wireless Wire Cube + L3 (716MHz, 256MB RAM, 1xGLAN, 1x5GHz 1x 60GHz) outdoor kit Kód: MIKRO-RBCUBEG-5AC60AD-KIT
MIKROTIK RouterBOARD Wireless Wire 60GHz + L3 (716MHz, 256MB RAM, 1xGLAN, 1x 60GHz) outdoor kit Kód: MIKRO-RBWAPG-60AD-KIT
MIKROTIK RouterBOARD wAPG-5HacD2HnD-BE + L4 (716MHz, 128MB RAM, 2xGLAN, 1x 802.11ac) outdoor Kód: MIKRO-WAPG-5HACD2HND-BE
MIKROTIK RouterBOARD wAP2nD-BE + L4 (650MHz, 64MB RAM, 1xLAN, 1x 802.11n) outdoor
35,39 € bez DPH
42,47 €
Kód: MIKRO-WAP2ND-BE
MIKROTIK RouterBOARD wAP2nD + L4 (650MHz, 64MB RAM, 1xLAN, 1x 802.11n) outdoor
37,99 € bez DPH
45,59 €
Kód: MIKRO-WAP2ND
MIKROTIK RouterBOARD wAP AC LTE6 + L4 (716MHz, 128MB RAM, 2xGLAN, 1x 802.11ac) outdoor
154,66 € bez DPH
185,59 €
Kód: MIKRO-WAPGR-5HACD2HND-LTE6
MIKROTIK RouterBOARD wAP AC LTE + L4 (716MHz, 128MB RAM, 2xGLAN, 1x 802.11ac) outdoor
154,66 € bez DPH
185,59 €
Kód: MIKRO-WAPGR-5HACD2HND-LTE
MIKROTIK RouterBOARD wAP 60Gx3 AP + L4 (716MHz, 256MB RAM, 1xGLAN, 1x 60GHz, 180st. anténa) outdoor Kód: MIKRO-RBWAPG-6AD-SA
MIKROTIK RouterBOARD wAP 60G AP + L4 (716MHz, 256MB RAM, 1xGLAN, 1x 60GHz) outdoor
110,18 € bez DPH
132,22 €
Kód: MIKRO-RBWAPG-6AD-A
MIKROTIK RouterBOARD wAP 60G + L3 (716MHz, 256MB RAM, 1xGLAN, 1x 60GHz) outdoor
86,94 € bez DPH
104,33 €
Kód: MIKRO-RBWAPG-6AD
MIKROTIK RouterBOARD SXTsqG 5 AC + L3 (716MHz, 256MB RAM, 1x GLAN, 1x 5GHz 802.11a/c) outdoor Kód: MIKRO-RBSXTSQG-5ACD
MIKROTIK RouterBOARD SXT LTE6 kit + L3 (650MHz; 64MB RAM; 2x LAN, 1x LTE6) outdoor
137,47 € bez DPH
164,96 €
Kód: MIKRO-SXTLTE6-KIT
MIKROTIK RouterBOARD R11e-LTE6 (bands 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 25, 26, 38, 39, 40 and 41n) Kód: MIKRO-R11E-LTE6
MIKROTIK RouterBOARD R11e-LoRa8 863-870 MHz 20 dBm
76,48 € bez DPH
91,78 €
Kód: MIKRO-R11E-LORA8
MIKROTIK RouterBOARD R11e-5HnD
29,12 € bez DPH
34,94 €
Kód: MIKRO-R11E-5HND
MIKROTIK RouterBOARD PWR-Line AP + L4(650MHz, 64MB RAM, 1xLAN, 1x 2,4GHz)
43,09 € bez DPH
51,71 €
Kód: MIKRO-PL7411-2ND
MIKROTIK RouterBOARD PowerBox + L4 (650MHz, 64 MB RAM, 5xLAN switch, outdoor plastic case, zdroj) Kód: MIKRO-RB750P-PBR2
Hore
Ďalšie produkty
×