Mobilné telefóny Google Pixel 6 Pro

Vlajkový smartfón Google Pixel 6 Pro je vyvinutý spoločnosťou Google. Oficiálne bol predstavený v októbri roku 2021. Pixel 6 PRO prináša niekoľko významných inovácií a vylepšení oproti predchádzajúcim verziám Pixel. Je vhodný pre náročných užívateľov, ktorí vyžadujú vysoký výkon, skvelé fotografie a plnú integráciu so systémom Google. Pixel 6 PRO je najpokročilejší telefón v sérii.

 #ShowMore#

Google Pixel 6 Pro je vynikajúcim príkladom dotykového telefónu, ktorý je kombináciou špičkového výkonu, prvotriednych fotoaparátov a plnou integráciou so službami Google. Ideálny je pre používateľov, ktorí očakávajú to najlepšie z Androidu. V balení sa nachádza nabíjací kábel USB-C na USB-C, redukcia USB-C na USB-A, adaptér sa v balení nenachádza je potrebné ho zakúpiť zvlášť. Zhrnieme základné vlastnosti smart telefónu Google Pixel 6 PRO:
 
✅ Smart telefón Google Pixel 6 Pro disponuje veľkým OLED displejom s uhlopriečkou 6,71", ktorý ponúka široký priestor pre zobrazovanie pozeraného obsahu.rozlíšenie QHD+ s obnovovacou frekvenciou až 120 Hz, vďaka čomu je zabezpečený hladký pohyb, živé farby a výborná kvalita.
✅ Google Pixel 6 Pro je známy výnimočnou fotosústavou fotoaparátov. Na zadnej strane sa nachádza dvojica fotoaparátov, ktoré sa skladajú z 50 Mpx hlavného senzora a 12Mpx ultraširokouhlého senzora. Pixel 6PRO prináša vylepšenia v oblasti nočnej fotky, režimu Portrét a výkonu pri zhoršených svetelných podmienkach, vďaka výkonnej jednotke Google Tensor.
Pixel 6 Pro disponuje výkonným procesorom Google Tensor, ktorý Google vyvinul práve pre túto sériu. Google Tensor zabezpečuje rýchly a efektívny výkon, preto mu nerobí problém ani hranie mobilných hier, multitasking ani zapnutie niekoľkých aplikácii naraz. Čip okrem iného výrazne pracuje s pokročilou umelou inteligenciou, čo by sa malo prejaviť napr. na kvalite fotografií nasnímaných telefónom Google Pixel 6 Pro.
Google Pixel 6 Pro podporuje technológiu 5G, ktorá umožňuje rýchly prístup k internetu a využíva najnovšie mobilné technológie.
K dispozícii je veľká batéria s kapacitou 5 000 mAh, vďaka čomu je zabezpečená dlhá výdrž batérie. Google Pixel 6 Pro podporuje rýchle bezdrôtové nabíjanie 30W a bezdrôtové nabíjanie 23W.
Pixel 6 Pro funguje na najnovšej verzii operačného systému Android. Dostáva rýchle a pravidelné aktualizácie priamo od Google, vďaka čomu budete mať zabezpečený aktuálny a bezpečný systém. Taktiež podporuje technológiu NFC prostredníctvom ktorej rýchlejšie spárujete kompatibilné zariadenia alebo môžete vykonávať platby mobilom pri nákupoch.
✅ Google Assistant zasa umožňuje rýchly prístup k hlasovému asistentovi pri riešení rôznych úloh a dotazov.
Smart telefón má moderný a elegantný vzhľad s hliníkovým rámom a skleneným zadným krytom. Google pri navrhovaní svojich smartfónov stále využíva len dve farebné kombinácie, vďaka čomu smartfón pôsobí minimalistický, ale zároveň moderne a nadčasovo. K dispozícii je v rôznych farebných variantoch.
Google Pixel 6 Pro disponuje bezpečnostnými funkciami, ako je Titan M2 čip, ktorý chráni osobné údaje používateľa.
 
Google Pixel 6 Pro

 

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?
- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia.

- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny

 

 

Najpredávanejšie

black 8
Google Pixel 6 Pro | 12GB RAM | 128GB | Čierna - Black
Skladom (>5 ks)
Kód: GOPI6P5G128BDE
424 €
(353,33 € bez DPH)
1 položiek celkom
black 8
EU distribúcia
353,33 € bez DPH
424 € / ks
Kód: GOPI6P5G128BDE
×
your-image-description