Mobilné telefóny Google Pixel 7 Pro

Smart telefón Google Pixel 7 Pro patrí k najnovším modelom od spoločnosti Google. Môžete sa tešiť na plynulý a perfektný chod všetkých služieb, ktoré Google ponúka. Pracuje na aktuálnej verzii Androidu. Google navrhol dizajnové novinky v podobe netradičnej sústavy fotoaparátov, a tiež využil úplne nový čip, ktorého výrobcom je sám Google.

 #ShowMore#

 Dotykový telefón Google Pixel 7 Pro má krásny, zakrivený LTO displej, ktorého uhlopriečka je 6,7". Displej je vysoko kontrastný a má rozlíšenie 3 120 × 1 440px. Tieto vlastnosti patria k vysoko nadpriemerným parametrom, ktoré sú ideálne na každodenné používanie, ale aj na hranie mobilných hier alebo pozeranie filmov, či seriálov. Displej podporuje variabilnú obnovovaciu frekvenciu 10 – 120 Hz a maximálnu svetelnosťou 1 500 nitov. K dispozícii je tiež obľúbená funkcia Always-on, ktorá zobrazuje kľúčové notifikácie.
✅ Sústava fotoaparátov je umiestnená naplocho a je postavená na úplne novom snímači. Hlavný snímač ponúka 50 Mpx rozlíšenie a doplňujúci širokouhlý snímač zasa 12 Mpx rozlíšenie. Pixel 7 Pro podporuje nakrúcanie videí až do 4 K rozlíšenia pri 60 fps a maximálnu snímkovaciu frekvenciu 240 fps dosiahne pri klasickom Full HD rozlíšení. Výhodou tohto smart telefónu je ešte 48 Mpx teleobjektív s 5x optickým zoomom. Milovníkom selfie fotografií je k dispozícii selfie fotoaparát s rozlíšením 10,8 Mpx a podporou Auto-HDR a nakrúcanie videí vo Full HD.
Hlavným jadrom dotykového telefónu je hliníkový rám a celková odolnosť telefónu, ktorá je certifikovaná na stupeň ochrany IP68. Nemusíte sa tak obávať ani ponorenia smartfónu pod hladinu. Horizontálne umiestnená sústava fotoaparátov rozdeľuje zadnú časť telefónu na dve nerovnako veľké časti a je vystupujúci.
Google vytvoril druhú generáciu svojho vlastného čipsetu, ktorý je označený ako Google Tensor G2. Osemjadro je postavené na 4 nm architektúre, vďaka čomu sa dočkáte až o 60 % väčšieho výkonu oproti Pixelu 6, čo je veľký posun. Súčasťou je aj TPU pre strojové učenie a bezpečnostný koprocesor Titan M2.
Operačný systém telefónu Pixel 7 Pro je Android 13 s firemnou nadstavbou Pixel UI. V aktuálnej verzii je postavená na vysokej prispôsobivosti, ktorú Google nazýva Material You. Spoločnosť Google ponúka nadštandardných 5 rokov aktualizáciu zabezpečenia, a ako exkluzívny bonus pridáva možnosť offline prekladu v reálnom čase.
✅ K dispozícii je aj služba VPN, ktorá je súčasťou balíčka Google One. Ak budete telefón používať so zapnutým VPN, budú sa všetky vaše online dáta prenášať silne šifrovaným tunelom. Tunel siete VPN prevádzkuje Google na zabezpečených serveroch na celom svete.
 

Google Pixel 7 PRO

 

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?
- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia.

- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny

Najpredávanejšie

Google Pixel 7 Pro 5G čierny displej z boku
 
599 €
(499,17 € bez DPH)
1 položiek celkom
Google Pixel 7 Pro 5G čierny displej z boku
EU distribúcia
499,17 € bez DPH
599 € / ks
Kód: GOPI7P5G128OBDE
×
your-image-description