Mobilné telefóny Google Pixel 7a

Ak nemáte čas a náladu stále riešiť chýbajúce aktualizácie Androidu alebo chcete mať stále prísun najnovších funkcií, tak Google Pixel 7a je pre vás perfektná voľba. Spoločnosť Google garantuje 5 rokov funkčných a bezpečných aktualizácii. Čaká vás dokonale hladký chod a perfektná integrácia všetkých služieb od Google. Ohúri vás kvalita fotografií, extra výkonný čipset Google Tensor G2 a dizajnové zhotovenie smart telefónu. Čipset spolupracuje s umelou inteligenciou.

 #ShowMore#

Pixel 7a disponuje nádherným 6,1" AMOLED displejom. Vysoký kontrast a rozlíšenie 2400x1080px sú zárukou, že si svoje každodenné používanie alebo hranie mobilných hier, či sledovanie filmov a seriálov naplno užijete. Proti náhodným škrabancom je displej chránený pomocou odolnej vrstvy Gorilla Glass 3.
Hlavný snímač s rozlíšením 64Mpx má o 72% väčší fotosenzor, preto zachytáva o 44% viac svetla ako predchádzajúca rada smart telefónov Pixel a jeho svetelnosť je f/1,9. Doplňujúci širokouhlý fotoaparát s rozlíšením 13Mpx a uhlom záberu 120°svetelnosť f/2,2. Smartfón podporuje natáčanie videí až do 4K rozlíšenia pri 60fps a maximálnou snímkovou frekvenciou 240fps dosiahne pri klasickom Full HD rozlíšení. Pre milovníkov selfie snímkov je k dispozícii selfie kamera, ktorá má rozlíšenie 13 Mpx a podporuje Auto-HDR a natáčanie videí v 4K.
✅ Konštrukčným jadrom Pixel 7a je hliníkový rámik a celková odolnosť smartfónu, ktorá má stupeň ochrany IP67. Nemusíte sa obávať ani náhodného ponorenia pod hladinu vody. Najvýraznejším prvkom smart telefónu je horizontálne umiestnený fotomodul, ktorý je vyrobený z recyklovaného hliníka. Ten chrbát telefónu delí na dve nerovnako veľké časti a je pomerne vystúpený. Dizajn sa Google každopádne vydaril, telefón pôsobí striedmo, ale zároveň originálne a hravo.
✅ Google vyvinul druhu generáciu vlastného čipsetu s označením Google Tensor G2. 8-jadrový procesor je postavený na 5nm architektúre, ktorým sa dosiahol 60% nárast výkonu oproti Pixel 6. K dispozícii je aj Tensor Processing Unit, ktorý je určený na strojové učenie a bezpečnostný kompresor Titan M2. Rýchlosť dotykového telefónu je vďaka optimalizácii na OS Android naozaj znamenitá.
✅ Operačným systémom Google Pixel 7a je Android 13 s firemnou nadstavbou Pixel UI. V aktuálnej verzii je postavená na vysokej prispôsobiteľnosti, ktorú Google nazýva Material You. Môžete si tak napr. prispôsobiť farebnosť prostredia dotykového telefónu. Google deklaruje nadštandardných 5 rokov aktualizácii zabezpečenia, a ako bonus pridáva možnosť offline prekladu medzi cudzími jazykmi, a to v reálnom čase.
 Smartfón Google Pixel 7a 5G poskytuje podporu technológie NFC. Vďaka nej rýchlejšie spárujete kompatibilné zariadenia, alebo môžete využívať platbu mobilom. Google sa zameriava na bezpečnosť a ochranu používateľských dát a súkromia, preto môžete s telefónom Google Pixel 7a využívať službu VPN ako súčasť balíčka Google One. Zapnutím VPN sa všetky vaše on line dáta budú prenášať silne šifrovaným tunelom. Šifrovaný tunel prevádzkuje Google na zabezpečených serveroch po celom svete.
 
Google Pixel 7a
 
 

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?
- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia.

- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny


Najpredávanejšie

Google Pixel 7a modrý displej
Google Pixel 7a | 8GB RAM | 128GB | Farba mora - Sea
Skladom (1 ks)
Kód: GOPI7A5G128SED
 
392 €
(326,67 € bez DPH)
1 položiek celkom
Google Pixel 7a modrý displej
EU distribúcia
326,67 € bez DPH
392 € / ks
Kód: GOPI7A5G128SED
×
your-image-description