Mobilné telefóny Huawei Mate 50 Pro

Modelová rada Huawei Mate sa po dvojročnej odmlke opäť vracia a prichádza aj na slovenský trh. Posledným modelom bol Huawei Mate 40 Pro. Séria týchto smart mobilov patrí na absolútny vrchol ponuky Huawei. Je tomu prispôsobená nielen výbava telefónu, ale aj jeho cena. Huawei si za kvalitu dáva zaplatiť.
 

#ShowMore#

Dostupné sú verzie s 8 GB RAM a 256 GB alebo 512GB úložiskom. Huawei Mate 50 Pro vás na prvý pohľad zaujme symetrickým tvarom a fotoaparátmi, ktoré sú umiestnené v kruhu so vzorom Clous de Paris. Smart telefóny sú navrhnuté, tak aby zvládli vysoké pracovné nasadenie, ale aj hranie mobilných hier alebo sledovanie seriálov alebo filmov. Ochrana proti striekajúcej vode alebo prachu je zabezpečená stupňom ochrany IP68. Mate 50 PRO disponuje 6,74" OLED displejom s rozlíšením 2616 × 1212 px. Vďaka obnovovacej frekvencii 120 Hzanimácie systému a videá stále plynulé. V skratke o smart telefónoch Huawei Mate 50 Pro:

Huawei

Sústava fotoaparátov

 Hlavný fotoaparát s rozlíšením 50Mpx (f/1.4) a s optickou stabilizáciou a ultrapriepustnou clonou a snímačom RYYB zachytí o 24 % viac svetla. Dopĺňa ho 13Mpx (f/2.2) ultraširokouhlý objektív, ktorý disponuje uhlom záberu 120° a 64Mpx (f/3.5) teleobjektívom s 3,5× optickým zoomom a optickou stabilizáciou. Poslednou z tejto zostavy je 13Mpx širokouhlá predná kamera a 3D kamera na snímanie hĺbky. K dispozícii je 4K video vďaka ktorému zaznamenáte všetky svoje zážitky vo vysokom rozlíšení až 3840 × 2160Super nočný režim vám dopomôže zachytiť úchvatne detaily aj ja zhoršených svetelných podmienok. Režim makro môžete využiť na zachytenie neuveriteľné detailných fotografii s vysokou presnosťou zo vzdialenosti len 2,5 cm

Huawei Mate 50 Pro fotoaparáty

Procesor a bezdrôtové funkcie

Systém EMUI 13 je poháňaný 8-jadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 778G 4G s maximálnou frekvenciou 2,4 GHz a 8 GB RAM. O výdrž počas celého dňa sa stará batéria s kapacitou 4 700 mAh. Podporuje rýchle 66W drôtové nabíjanie a 50W bezdrôtové nabíjanie. Smartfón disponuje USB-C konektorom, ktorý je určený na nabíjanie alebo pripojenie slúchadiel. Nechýba ani funkcia Dual SIM a pripojenie Wi-Fi, 4G/LTE, bluethoot 5.2 s podporou kodekov SBC, AAC a LDAC. Prostredníctvom NFC môžete platiť bezkontaktne bez nutnosti vyberania platobnej karty. Optický snímač odtlačkov prstov vám uľahčí odomykanie telefónu bez nutnosti zadávania hesla.

 

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?
- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia.

- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny

your-image-description