„Unikli“ informácie k Apple iPhone 14, ide o výrazne vylepšenie?

Máme pre vás "hot news"! Do povedomia unikol dizajn iPhone 14 a priniesol zmes dobrých a zlých správ. Teraz však nové schémy odhalili, že Apple má v rukáve ešte jednu prekvapivú zmenu dizajnu, čo prekvapí nie jedného z vás. Nové súbory CAD dosiahnuté záhadným únikom ShrimpApplePro a nové súbory CAD ukazujú, že spoločnosť Apple výrazne vylepšuje rámy svojich modelov iPhone 14 Pro. A splní prianie, ktoré majú fanúšikovia už roky.


Po prvé sa odhalilo, že Apple zmenšuje veľkosť rámov na iPhone 14 Pro Max z 2,42 mm na 1,95 mm, čo je zníženie o takmer 20 %. Ide o najväčšiu redukciu od predstavenia iPhonu X v roku 2017 a veľmi vítanú inováciu vzhľadom na redukcie, ktoré odvtedy urobili rivali s Androidom. Rámček pod 2 mm by bol jedným z najtenších na akomkoľvek smartfóne.Po druhé, iPhone 14 Pro Max a pravdepodobne rozšírením iPhone 14 Pro budú prvé telefóny iPhone, ktoré budú mať symetrické rámy na všetkých stranách. Je to spôsobené kombináciou faktorov: vyššie spomenuté zmenšenie rámu od spoločnosti Apple a odstránenie zárezu pre nové dierky v tvare písmena „i“. Tento „i-sore“ má rozdelených fanúšikov, ale novoobjavená symetria je nesporne lepšia na čo sa veľmi tešíme a veríme že aj vy s nami !

Zdroj: https://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2022/04/07/apple-iphone-14-pro-max-design-display-changes-new-iphone-upgrade/?sh=7c9bc31f7e2c
×
your-image-description