„Unikli“ informácie k Apple iPhone 14, ide o výrazne vylepšenie?

Máme pre vás "hot news"! Do povedomia unikol dizajn iPhone 14 a priniesol zmes dobrých a zlých správ. Teraz však nové schémy odhalili, že Apple má v rukáve ešte jednu prekvapivú zmenu dizajnu, čo prekvapí nie jedného z vás. Nové súbory CAD dosiahnuté záhadným únikom ShrimpApplePro a nové súbory CAD ukazujú, že spoločnosť Apple výrazne vylepšuje rámy svojich modelov iPhone 14 Pro. A splní prianie, ktoré majú fanúšikovia už roky.


Po prvé sa odhalilo, že Apple zmenšuje veľkosť rámov na iPhone 14 Pro Max z 2,42 mm na 1,95 mm, čo je zníženie o takmer 20 %. Ide o najväčšiu redukciu od predstavenia iPhonu X v roku 2017 a veľmi vítanú inováciu vzhľadom na redukcie, ktoré odvtedy urobili rivali s Androidom. Rámček pod 2 mm by bol jedným z najtenších na akomkoľvek smartfóne.Po druhé, iPhone 14 Pro Max a pravdepodobne rozšírením iPhone 14 Pro budú prvé telefóny iPhone, ktoré budú mať symetrické rámy na všetkých stranách. Je to spôsobené kombináciou faktorov: vyššie spomenuté zmenšenie rámu od spoločnosti Apple a odstránenie zárezu pre nové dierky v tvare písmena „i“. Tento „i-sore“ má rozdelených fanúšikov, ale novoobjavená symetria je nesporne lepšia na čo sa veľmi tešíme a veríme že aj vy s nami !

Zdroj: https://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2022/04/07/apple-iphone-14-pro-max-design-display-changes-new-iphone-upgrade/?sh=7c9bc31f7e2c
×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie