Nová aktualizácia pre Apple Watch prichádza (watchOS 9)

Vitajte v ďalšej časti blogu, v ktorej zistíte aké novinky sa pripravujú pre operačný systém watchOS 9


V súčasnosti majú Apple Watch režim „Power Reserve“, ktorý značne obmedzuje funkčnosť Apple Watch, aby používateľom zobrazoval iba čas. S watchOS 9 sa spoločnosť Apple snaží preniesť nový režim nízkej spotreby z iPhone na Apple Watch, čo používateľom umožní používať aplikácie a funkcie pri nižšej výdrži batérie, čo je za nás veľké plus.


Pre watchOS 9 Apple tiež plánuje nový režim nízkej spotreby, ktorý je navrhnutý tak, aby umožnil svojim inteligentným hodinkám spúšťať niektoré aplikácie a funkcie bez toho, aby spotrebovali toľko energie na batérii, čo ocení nie jeden z vás. V súčasnosti majú hodinky Apple Watch v režime nízkej spotreby – na zariadení známom ako Power Reserve – prístup iba k času. Spoločnosť tiež plánuje obnoviť mnohé zo svojich vstavaných ciferníkov, ktoré sa v súčasnosti dodávajú so zariadením, takže sa máte naozaj na čo tešiť.


Pridaná nová funkcia v systéme watchOS 9, je súčasťou celkového úsilia spoločnosti Apple zlepšiť výdrž batérie na Apple Watch, ktorá v priebehu rokov stagnovala. watchOS 9 bude tiež obsahovať novú funkciu detekcie fibrilácie predsiení, ktorá bude sledovať, ako dlho je jednotlivec v stave fibrilácie predsiení, uvádza Bloomberg.

Apple predstaví ukážku iOS 16, iPadOS 16, macOS 13 a watchOS 9 počas WWDC od 6. júna do 10. júna.
×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie