Nová aktualizácia pre Apple Watch prichádza (watchOS 9)

Vitajte v ďalšej časti blogu, v ktorej zistíte aké novinky sa pripravujú pre operačný systém watchOS 9


V súčasnosti majú Apple Watch režim „Power Reserve“, ktorý značne obmedzuje funkčnosť Apple Watch, aby používateľom zobrazoval iba čas. S watchOS 9 sa spoločnosť Apple snaží preniesť nový režim nízkej spotreby z iPhone na Apple Watch, čo používateľom umožní používať aplikácie a funkcie pri nižšej výdrži batérie, čo je za nás veľké plus.


Pre watchOS 9 Apple tiež plánuje nový režim nízkej spotreby, ktorý je navrhnutý tak, aby umožnil svojim inteligentným hodinkám spúšťať niektoré aplikácie a funkcie bez toho, aby spotrebovali toľko energie na batérii, čo ocení nie jeden z vás. V súčasnosti majú hodinky Apple Watch v režime nízkej spotreby – na zariadení známom ako Power Reserve – prístup iba k času. Spoločnosť tiež plánuje obnoviť mnohé zo svojich vstavaných ciferníkov, ktoré sa v súčasnosti dodávajú so zariadením, takže sa máte naozaj na čo tešiť.


Pridaná nová funkcia v systéme watchOS 9, je súčasťou celkového úsilia spoločnosti Apple zlepšiť výdrž batérie na Apple Watch, ktorá v priebehu rokov stagnovala. watchOS 9 bude tiež obsahovať novú funkciu detekcie fibrilácie predsiení, ktorá bude sledovať, ako dlho je jednotlivec v stave fibrilácie predsiení, uvádza Bloomberg.

Apple predstaví ukážku iOS 16, iPadOS 16, macOS 13 a watchOS 9 počas WWDC od 6. júna do 10. júna.
×
your-image-description