Apple predstavil novú farbu „Alpine Green“ pre sériu iPhone 13!

iPhone 13 v novom šate! Apple predstavil novú farbu pre sériu Apple iPhone 13

Apple predstavil novú farebnú variantu pre modelovú radu iPhone 13. Nová sofistikovaná farba nazvaná „alpská zelená“ je skvelým doplnkom už tak pestrej farebnej palety tohtoročných Iphonov. Do predajov sa dostane už 18. marca!

 

Vyjadrenie Apple k novým farbách Iphonov:

„Ľudia milujú dizajn iPhonu 13 Pro a iPhonu 13 a sme nadšení, že môžeme odhaliť ohromujúce nové alpské zelené a zelené povrchové úpravy, ktoré dopĺňajú širokú škálu krásnych farieb na rade iPhonov 13,“ povedal Bob Borchers, zástupca spoločnosti Apple. prezident celosvetového produktového marketingu. „Tieto nové farby dávajú zákazníkom ešte viac možností pri výbere ich iPhonu a už sa nevieme dočkať, kedy využijú všetky ponuky radu iPhone 13, vrátane bezkonkurenčného výkonu s A15 Bionic, masívnych vylepšení výdrže batérie. pre každodenné potreby, rýchle 5G, neuveriteľná odolnosť a mhoho ďalších.“

 

Spomínaným farebným vyhotovením „alpine green“ sa môžu pýšiť modely iPhone ProiPhone Pro Max. Dvojica základných modelov dostala farebnú verziu s prívlastkom len ako „zelená“. Pri modeloch iPhone 13iPhone 13 mini si zákazníci môžu vybrať zo šiestich odtieňov a pri iPhone Pro a iPhone Pro Max je to päť farebných kombinácií:

 

Sofistikovaný a odolný dizajn

iPhone 13 Pro a iPhone 13 majú elegantný a odolný dizajn. Nová povrchová úprava „alpine green“ u iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max, je vytvorená v nanometrovom merítku a to pomocou viacerých vrstiev metalickej keramiky, nanesených po celom povrchu. Dokonale tak dopĺňa masívne telo telefónu, vyhotovené z exkluzívnej chirurgickej oceletextúrovaného matného skla. Parametre sa nezmenili - oba modely sú vybavené najpokročilejším displejom – Super Retina XDR s funkciou ProMotion a sú dostupné vo veľkostiach 6,1 palca a 6,7 ​​palca.

 

Zelený iPhone 13 a iPhone 13 mini sa vyznačujú elegantným farebne zladeným hliníkovým rámom a precízne frézovaným zadným sklom. So žiarivým Super Retina XDR displejom a sú dostupné vo veľkostiach 6,1 a 5,4 palca.1 Display celej série je chránený technológiou Ceramic Shield, exkluzívny pre iPhone a je odolnejší ako sklo akéhokoľvek iného smartfónu. Zachováva si špičkové hodnotenie IP68 pre odolnosť voči vode a prachu.

 

×
your-image-description