Nový názov pod značkou BoomShop.sk

Vážený zákazníci,

Dovoľujeme si vás informovať, že v súvislosti s aktívnym rozširovaním našej ponuky tovaru sme sa rozhodli rebrandovať (premenovať) náš e-shop TVOJFON.sk na BoomShop.sk.

Samozrejme aj naďalej u nás nájdete všetok ponúkaný tovar ako je v súčasnosti. Medzi tento tovar patrí aj elektronika, príslušenstvo k elektronike a súvisiaci tovar. Nakoľko je súčasný názov eshopu fixovaný na telefóny a je to mätúce, tak sme sa rozhodli pre tento náročný krok. Na kvalite našich služieb sa však nič nemení a sme rozhodnutí posúvať naše možnosti kvality zákazníckeho servisu, marketingovej stratégie a interných hodnôt ďalej pre vás.

Veríme, že vás tento náš krok nerozhodí a pokiaľ ste boli spokojní s naším prístupom a servisom navštívite naše webové stránky aj pod novým logom. Tak či onak, sa vám chceme všetkým naším zákazníkom veľmi pekne poďakovať za prejavenú dôveru, vytvorením objednávky, aj napriek tomu, že sme boli nový, malý a neoverený e shop. Jedno veľké ďakujeme a teším sa na ďalšiu spoluprácu pod značkou BoomShop.sk.

boomshop_logo1

×
your-image-description