Nástenné hodiny Bresser MyTime ND DCF Thermo/Hygro 25cm + prekvapenie

Kód: 77158
36,39 € / ks 30,33 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia

Nástenné hodiny Bresser MyTime ND DCF Thermo-/Hygro sú viac než len klasické hodiny. Vďaka nastaveniu časového signálu pomocou DCF-77 sa môžete vždy spoľahnúť, že zobrazený čas je aktuálny a presný. Spomínané hodiny poskytujú informácie o teplote a vlhkosti v miestnosti. Hodiny Bresser sú dostupné v rôzných farebných prevedeniach ciferníkov. Stačí si vybrať len vašu obľúbenä farbu a nastaviť individuálny akcent. Tieto nástenné hodiny si môžete kľudne umiestniť aj v spálni, pretože sekundová ručička má tichý chod, takže pri svojom spánku nebudete ničím rušení. Hodiny nie sú vhodné do kúpelne ani do exteriéru.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Nástenné hodiny Thermo/Hygro Bresser MyTime DCF 25 cm, benzínová modrá

 

Nástenné hodiny Bresser MyTime ND DCF Thermo-/Hygro sú viac než len  klasické hodiny. Vďaka nastaveniu  časového signálu pomocou DCF-77 sa môžete vždy spoľahnúť, že zobrazený čas je aktuálny a presný. Spomínané hodiny poskytujú informácie o teplote a vlhkosti v miestnosti. Hodiny Bresser sú dostupné v rôzných farebných prevedeniach ciferníkov. Stačí si vybrať len vašu obľúbenä farbu a nastaviť individuálny akcent. Tieto nástenné hodiny si môžete kľudne umiestniť aj v spálni, pretože sekundová ručička má tichý chod, takže pri svojom spánku nebudete ničím rušení. Hodiny nie sú vhodné do kúpelne ani do exteriéru.


Nástenné hodiny Bresser MyTime ND DCF Thermo/Hygro 25cm 

Vlastnosti:
- DCF-77 Časový signál (rádiom riadené hodiny)
- Rozsiahly číselník sekúnd, žiadne otravné tikánie
- Vnútorná teplota (°C/°F)
- Relatívna vlhkosť (%)
- Rám z brúsenej nehrdzavejúcej ocele
- Tichý hodinový strojček
- Potrebné batérie: 1x AA (nie sú súčasťou balenia)

Súprava obsahuje:
- nástenné hodiny
- Manuálny
Dodatočné parametre

Kategória: Všetko pre pozorovateľov
Hmotnosť: 0.88 kg
Jednotky merania: % (RH – relatívna vlhkosť), °C, °F
Veľkosť balenia (DxŠxV): 29x28x6 cm
Vstavané funkcie: hodiny, vlhkomer, teplomer
Bresser: Meteostanice
Umiestnenie: vo vnútri
Dizajn: digitálny, nástenný, bezdrôtový
Časový formát: 12 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

O značke Bresser 

 

-> Na trhu od roku 1957->  Nemecká kvalita a precíznosť ->  Produkty najvyššej kvality ->  Široký výber produktov podľa úrovne užívateľa - či ste začiatočník alebo profesionál.

Spoločnosť Bresser je dlhodobo znakom kvality a poctivosti vo výrobe optických prístrojov a príslušenstva. Na trhu funguje už od roku 1957 pre všetkých zvedacov, ktorí chcú objavovať nové kúzla prírody a vesmíru.

V portfóliu výrobkou si nájde každí dobrodruh svoje, či ste začiatočník alebo profesionál. Momentálne je známa aj Spoločnosť v celej Európe, predstavuje svet širokého portfólia produktov z optickej techniky a príslušenstva. V roku 1982 sa spoločnosť Bresser rozhodla uviesť na trh rôzne modely pozorovacej techniky doplnené o špičkové inovácie pre komfort každého pozorovateľa.,

 

Hlavné sídlo Bresser je v Rhede
Produkty značky Bresser sú známe na celom svete, avčak hlavna centrála sídli v pokojnom meste Rhede v Nemecku. Návštevníci môžu pri návšete spoznať vo vybraných shoowroomoch kompletný sortiment produktov. Pre komfort a vývoj sa vybudovalo aj komplexné testovacie stredisko v Rhede pre výrobky. V našom bezprašnom optickom laboratóriu hodnotíme našu optiku, aby sme zaistili výkon a čistotu farieb. Navyše, naše observatórium na mieste je ideálnym miestom na testovanie našich teleskopov.

 

BRESSER po celom svete
Spoločnosť celosvetovo každým rokom rastie. Predajne siete nájdete v Holandsku, Francúzsku, Spojenom kráľovstve, Španielsku a USA. Väčšina produktov je dostupná celosvetovo.

Bresser  

Kvalita BRESSER
Dlhodobé skúsenosti a precíznosť spojená s najmodernejšími technológiami sa spája, aby zákazníci mali vždy prvotriednú kvalitu. Môžete si byť istý, že pri výrobe každého produktu sa dával dôraz na každý detail pre čo najlepší výsledok.

Bresser x Oxford University 

 

Spolupráce značky BRESSER
Spoločnosť sa dlhodobo snaží dať každému pozorovateľovi rozšíriť si svoje obzory. S takýmito ušľachtilým cieľom spoločnosť Bresser dlhodobo nadviazuje partnerstva s mnohými svetovými značkami. V rámci toho je celosvetovo uznávaná pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a vynikajúci pomer cena/výkon a spája produkty z rôznych oblastí do jedného uceleného radu. Medzi najvýznamnejšie spolupráce určite patrí renomovaná značka National Geographic, alebo najlepšia univerzita na svete Oxford.

Bresser National Geographic

your-image-description