Pasívne prvky

Najpredávanejšie

Isopropyl alkohol 400ml spray
Isopropyl alkohol 400ml spray
Skladom (1 ks)
Kód: NTW-OEMNAR5012
 
11,76 €
(9,80 € bez DPH)
DIGITUS patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 5m, šedý
 
16,32 €
(13,60 € bez DPH)
DIGITUS patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 3m, šedý
 
10,99 €
(9,16 € bez DPH)
DIGITUS patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 2m, žltý
DIGITUS patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 2m, žltý
Skladom (1 ks)
Kód: NTDSDK-1644-A-020-Y
 
8,40 €
(7 € bez DPH)
DIGITUS patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 2m, modrý
DIGITUS patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 2m, modrý
Skladom (1 ks)
Kód: NTDSDK-1644-A-020-B
 
8,40 €
(7 € bez DPH)
DIGITUS patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 2m, šedý
 
8,40 €
(7 € bez DPH)
DIGITUS patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 1m, žltý
DIGITUS patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 1m, žltý
Skladom (1 ks)
Kód: NTDSDK-1644-A-010-Y
 
5,62 €
(4,68 € bez DPH)
DIGITUS patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 1m, modrý
DIGITUS patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 1m, modrý
Skladom (1 ks)
Kód: NTDSDK-1644-A-010-B
 
5,62 €
(4,68 € bez DPH)
DIGITUS patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 1m, šedý
 
5,62 €
(4,68 € bez DPH)
DIGITUS patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 0,5m, žltý
DIGITUS patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 0,5m, žltý
Skladom (1 ks)
Kód: NTDSDK-1644-A-005-Y
 
4,99 €
(4,16 € bez DPH)
409 položiek celkom
Zásuvkový box, 2 portový, povrchový, neosadený
0,99 € bez DPH
1,19 €
Kód: NEKL-KE-SMB02-W
Zásuvkový box, 1 portový, povrchový, neosadený
0,81 € bez DPH
0,97 €
Kód: NEKL-KE-SMB01-W
Zásuvka Modulo 50, 3 portová, povrchová, neosadená
3,95 € bez DPH
4,74 €
Kód: NEKL-601143-AP
Zásuvka Modulo 50, 3 portová, podpovrchová, neosadená
2,81 € bez DPH
3,37 €
Kód: NEKL-601143-UP
Valueline patch kábel Cat6, S/FTP - 7,5m, oranžový
5,30 € bez DPH
6,36 €
Kód: CBLVL-SFTP-CAT6-O75
Valueline patch kábel Cat6, S/FTP - 7,5m, fialový Kód: CBLVL-SFTP-CAT6-U75
Valueline patch kábel Cat6, S/FTP - 3m, zelený
2,65 € bez DPH
3,18 €
Kód: CBLVL-SFTP-CAT6-G30
SJ-ODB-SK06-A-1 Distribuční box, nástěnný, 24 vláken, neosazený
51,74 € bez DPH
62,09 €
Kód: NTOESJ-ODB-SK06-A-1
SJ-FTTH-SK18-B Distribuční box pro PLC splitter, neosazený
52,35 € bez DPH
62,82 €
Kód: NTOESJ-FTTH-SK18-B
SJ-FTTH-SK18-A2 Distribuční box 96 vl., 24 SC adaptérů, neosazený
52,35 € bez DPH
62,82 €
Kód: NTOESJ-FTTH-SK18-A2
SJ-FTTH-SK-18 Distribuční box 96 vl., 24 SC adaptérů,neosazený
59,40 € bez DPH
71,28 €
Kód: NTOESJ-FTTH-SK-18
POE-PAN8-GBATF 802.3af/at gigabitový stíněný 8-portový PoE panel
47,91 € bez DPH
57,49 €
Kód: NTOEPOE-PAN8-GBATF
POE-PAN8-GB Gigabitový stíněný 8-portový PoE panel Kód: NTOEPOE-PAN8-GB
POE-PAN8-CASE 8-portový pasivní PoE panel s krytem
12,14 € bez DPH
14,57 €
Kód: NTOEPOE-PAN8-CASE
POE-PAN6-GB Gigabitový stíněný 6-portový PoE panel
24,91 € bez DPH
29,89 €
Kód: NTOEPOE-PAN6-GB
POE-PAN4-GBATF 802.3af/at gigabitový stíněný 4-portový PoE panel
27,38 € bez DPH
32,86 €
Kód: NTOEPOE-PAN4-GBATF
POE-PAN4-GB Gigabitový stíněný 4-portový PoE panel
14,34 € bez DPH
17,21 €
Kód: NTOEPOE-PAN4-GB
POE-PAN24-GB Gigabitový stíněný 24-portový PoE panel
103,96 € bez DPH
124,75 €
Kód: NTOEPOE-PAN24-GB
POE-PAN16-GB Gigabitový stíněný 16-portový PoE panel
85,71 € bez DPH
102,85 €
Kód: NTOEPOE-PAN16-GB
POE-PAN12-GB Gigabitový stíněný 12-portový PoE panel
68,68 € bez DPH
82,42 €
Kód: NTOEPOE-PAN12-GB
PLC-MMST-1X8-SC-APC PLC splitter 1:8, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC Kód: NTOEPLC-MMST-1X8-SC-APC
PLC-IM-1X8-SC-APC Modulový PLC splitter PLC-IM-1X8-SC-APC, G657A, 1:8
22,57 € bez DPH
27,08 €
Kód: NTOEPLC-IM-1X8-SC-APC
PLC-CT-1X8-SC-APC-2.0 Kazetový optický splitter (ABS box), 1x8 SC/APC, 2,0 mm
12,75 € bez DPH
15,30 €
Kód: NTOEPLC-CT-1X8-SC-APC-2.0
Patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 2m, šedý
7,08 € bez DPH
8,50 €
Kód: NTW-OEMMSD0310
Patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 2m, čierny
7,08 € bez DPH
8,50 €
Kód: NTW-OEMMSD0340
Patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 1m, šedý
4,86 € bez DPH
5,83 €
Kód: NTW-OEMMSD0210
Patch kábel Cat6A, S-FTP (PiMF), LSOH, 7m, sivý
17,34 € bez DPH
20,81 €
Kód: NTW-OEMMSD0810
Patch kábel Cat6A, S-FTP (PiMF), LSOH, 5m, sivý
13,32 € bez DPH
15,98 €
Kód: NTW-OEMMSD0610
Patch kábel Cat6A, S-FTP (PiMF), LSOH, 3m, sivý
9,48 € bez DPH
11,38 €
Kód: NTW-OEMMSD0410
Patch kábel Cat6A, S-FTP (PiMF), LSOH, 2m, žltý
7,08 € bez DPH
8,50 €
Kód: NTW-OEMMSD0325
Patch kábel Cat6, S/FTP (PiMF) - 7m, šedý
8,64 € bez DPH
10,37 €
Kód: NTW-CNSMSB0810
Patch kábel Cat6, S/FTP (PiMF) - 5m, šedý
6,60 € bez DPH
7,92 €
Kód: NTW-CNSMSB0610
OXnet Zásuvka Multiport pre 6 alebo 12 keystonov, neosadená, biela
6,25 € bez DPH
7,50 €
Kód: NTW-OXZMM0120
OXnet Zásuvka Keystone 2 port, neosadená pod omietku, biela
4,94 € bez DPH
5,93 €
Kód: NTW-OXZMM0025
OXnet Zásuvka Keystone 2 port, neosadená na omietku, biela
2,89 € bez DPH
3,47 €
Kód: NTW-OXZMM0020
OXnet Zásuvka Keystone 1 port, neosadená na omietku, biela
1,86 € bez DPH
2,23 €
Kód: NTW-OXZMM0010
Hore
Ďalšie produkty
×