Púzdro s MagStick Swissten CLEAR JELLY iPhone 13 - transparentné

Kód: 33001700
8 € / ks 6,67 € bez DPH
Skladom (>100 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2023
Možnosti doručenia
Skvelé puzdro Swissten Clear Jelly pre Apple iPhone 13  s technológiou MagSafe. K jeho prednostiam patrí predný vyvýšený okraj, ktorý zabráni dotyku displeja pri položení smerom nadol. Možnosť nabíjania cez Qi (bezdrôtové nabíjanie), s ktorým sme častokrát v kontakte a pružnosť, vďaka ktorej ho môžete pohodlne nasadiť na smartfón Apple iPhone 13. Tento zadný kryt zhotovený z kvalitného silikónu, ktorý je pohodlný a príjemný na dotyk. Špeciálna úprava silikónu zabraňuje lepeniu puzdra na Apple iPhone 13 a náhodnému šmykaniu z rúk. Bezdrôtové nabíjanie s puzdrom Magstick, je veľmi jednoduché. Vďaka dokonale rozmiestneným magnetom pre podporu originálneho bezdrôtového nabíjania MagSafe na nabíjačke sa telefón v puzdre bude nabíjať rýchlo a spoľahlivo.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Skvelé puzdro Swissten Clear Jelly pre Apple iPhone 13  s technológiou MagSafe. K jeho prednostiam patrí predný vyvýšený okraj, ktorý zabráni dotyku displeja pri položení smerom nadol. Možnosť nabíjania cez Qi (bezdrôtove nabijanie), s ktorým sme častokrát v kontakte a pružnosť, vďaka ktorej ho môžete pohodlne nasadiť na smartfón Apple iPhone 13. Tento zadný kryt zhotovený z kvalitného silikónu, ktorý je pohodlný a príjemný na dotyk. Špeciálna úprava silikónu zabraňuje lepeniu puzdra na Apple iPhone 13 a náhodnému šmykaniu z rúk. Bezdrôtové nabíjanie s puzdrom Magstick, je veľmi jednoduché. Vďaka dokonale rozmiestneným magnetom pre podporu originálneho bezdrôtového nabíjania MagSafe na nabíjačke sa telefón v puzdre bude nabíjať rýchlo a spoľahlivo.


Vlastnosti:
- Materiál puzdra: TPU
- Predný vyvýšený okraj
- Transparentná (čira) farba
- Podporuje technológiu MagSafe
- Podpora Qi (bezdrôtového) nabíjania
- Disponuje otvormi na ovládacie prvky a konektory
- Pružnosť pre pohodlné nasadenie krytu

Dodatočné parametre

Kategória: Puzdrá na iPhone s MagSafe
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.05 kg
Farba púzdra: Transparentná
? Materiál púzdra: TPU
Model telefónu: iPhone 13
Značka telefónu: Apple
Použitie: Každodenné
Typ puzdra: Zadné
Materiál: Plast, Silikón
Vlastnosti a funkcie: MagSafe, Kompatibilný s bezdrôtovým dobíjaním, Výrezy na konektory a tlačidlá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×
your-image-description