Samsung Galaxy 3 R840 45 mm | Strieborne + prekvapenie

Kód: 685
253 € / ks 210,83 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
7.3.2024
Možnosti doručenia

Samsung Galaxy 3 Watch R840 sú dizajnové inteligentné hodinky s množstvom funkcií. Ponúkajú na výber z rôznych variácií pre ciferník. Špičkový AMOLED displej zobrazuje priehľadne a jasne obraz. Do interného úložiska s kapacitou 8GB si môžete stiahnuť množstvo skladieb a pripojiť sa cez bezdrôtové slúchadla. Odolné voči vode na úrovni 5 ATM. Funkcie a monitorovanie aktivít: test kondície, vibrácie, meranie tepovej frekvencie, spánok, čas, budík, krokomer, výpočet spálených kalórií. Senzory: akcelerometer, barometer, Senzor srdcového tepu, gyroskop, senzor okolitého svetla. Odolnosť na úrovni IP68.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Parametre produktu:

Samsung Galaxy Watch 3 45mm SM-R840

Výrobca: Samsung

Typ displeja: Super AMOLED

Produktový rad: Samsung Galaxy Watch 3

Uhlopriečka displeja: 1.4"

Frekvencia procesoru: 1.15 GHz

Veľkosť úložiska: 8 GB

Pohotovostná doba: 120 hod

Hmotnosť: 53.8 g

Vodoodolnosť a prachuvzdornosť: ano

NFC: áno

GPS: áno

GLONASS: áno

Gyroskop: áno

Akcelerometer: áno

Snímač tepovej frekvencie: áno

Vstavaný mikrofón: áno

Snímač okolného osvetlenia: áno

Zabudovaný reproduktor: áno

Budík a pripomienky: áno

Barometer: áno

Krokomer: áno

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Samsung
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Model: Galaxy 3
Farba: Strieborná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Samsung

Samsung je kórejská spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1938 a jej zakladateľom bol Lee Byung-Chull. Spoločnosť Samsung patrí medzi svetových výrobcov a predajcov elektroniky, pričom zaujímavosťou je, že až do 70. rokov minulého storočia nepredala žiaden z elektrických výrobkov. Spoločnosť sa pôvodne zaoberala výrobou a predajom rezancov. Po Kórejskej vojne Lee založil cukrovú rafinériu, neskôr začal s predajom textílií a stavbou mlynu s vlnou. Neskôr sa Samsung rozšíril aj na trh s poisťovníctvom a realitami. Počas 60. rokov vytvoril partnerstvo so „Sanyo“ a zameral sa na výrobu chladničiek, či televízorov, pričom prvé čiernobiele televízory boli vytvorené v roku 1970.

Neskôr bola výroba rozšírená na stavbu helikoptér, lodí, či motorov do lietadiel. Postupne sa v 80. rokoch spoločnosť zamerala na výrobu telefónov, kedy expandovala na trhy v Nemecku, Portugalsku a New Yorku. Neskôr sa začali vyrábať tlačiarne a osobné počítače a v roku 1984 sa spoločnosť mohla tešiť z predajov, ktoré presiahli jeden trilión wonov. Koncom 90. rokov spoločnosť začala s investovaním do dizajnu a výroby komponentov pre iné spoločnosti (napríklad Apple), pričom ich cieľom bolo stať sa svetovým a najväčším výrobcom spotrebnej elektroniky.

Samsung vstúpil na trh s jedným z prvých dotykových zariadení v roku 2001, konkrétne išlo o model SPH-1300. Jedným z úspechov bol telefón, ktorý disponoval funkciou rozpoznávania hlasu (rok 2005). Cieľ byť najväčším výrobcom telefónov na svete sa podaril naplniť v roku 2012. Spoločnosť presadzuje aj ekológiu, nakoľko do zariadení inštaluje komponenty, ktoré sú šetrnejšie k životnému prostrediu, používa eko-obaly na mobil, alebo balí výrobky do ekologického balenia z vlnitej lepenky, ktorá sa po vybratí produktu dá využívať na ďalšie praktické, či dokonca kreatívne účely.

your-image-description